Dar viena kavinė savo meniu galės papuošti Kuršių nerijos produkto ženklu (1)

KuršIų nerijos produkto ženklas šį kartą keliauja į Pervalką. Atokiau nuo Pervalkos, šalia dviračių tako esančioje senoje sodyboje gimusiai ir užaugusiai Jolantai Mitkutei visada buvo svarbu vietos dvasios pajautimas.

Pajausti yra viena, o dalinti su kitais jau visai kita. Prieš kelis metus Jolanta su šeima autentiškame žvejų name įkūrė kavinę „Vėjopačio užeiga“. Lankytojus kviečia jaukus, gėlėse paskendęs kiemas su vaizdu į marių tolumas.

KNNP produkto ženklas yra suteiktas keliems kavinėje siūlomiems patiekalams: „Karoso šonkauliai“, „Kepta stinta marinate“, „Sūdytas žiobris marinate“. Jie gaminami iš Kuršių mariose sugautos žuvies, o receptai yra patikrinti ilgamete tradicija.

Dėkojame Jolantai ir jos šeimai už aktyvią veiklą bendruomenėje, už originalias ir tradicijomis paremtas idėjas, už neišsemiamą energiją puoselėjant pamario krašto tradicijas.

___________________________________

Dvejojančius teikti paraišką Kuršių nerijos produkto ženklui gauti, norime paraginti pristatyti savo verslą kuo platesnei auditorijai, nes visi Saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojai bus viešinami specialioje platformoje: https://gamtoje.org/

Įdomu kur čia ta Kuršlų nerija randas😃
Julius , 2021-08-27 11:27
Sidebar placeholder