Dienos horoskopai gruodžio 30-ajai, ketvirtadieniui

(1)

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 16.00. Dienos ilgumas – 07.18.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

Protingos mintys:

„Laikas visada gerbs ir palaikys tai, kas tvirta, bet pavers dulkėmis tai, kas netvirta“ (A. Fransas).

AVINAS.

Norėsis ramybės ir stabilumo. Daugiau optimizmo pajusite, jeigu sulauksite finansinio pastiprinimo. Galite sulaukti pasiūlymo Naujuosius metus sutikti neįprastai ir tolokai nuo namų.

JAUTIS.

Aktualūs bus partnerystės klausimai. Jums atrodys, kad mylimas žmogus turi derintis prie jūsų. Regis, bus nelengva apsispręsti, su kuo ir kur sutikti Naujuosius. Skaičiuosite, kiek kas kainuos ir kiek galite sau leisti.

DVYNIAI.

Šiandieną skubėsite atlikti nebaigtus darbus. Nepagailėsite pinigų naujam šventiniam įvaizdžiui kurti. Pademonstruosite išradingumą, kūrybiškumą. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS.

Šiandien galite tikėtis tokio kūrybinio impulso, kuris išryškins jūsų meninius gabumus, humoro jausmą, gebėjimą džiuginti vaikus. Būsite linkę pasiduoti geismams, ieškoti nuotykių. Pasistenkite nesugadinti svarbių santykių, nesugriauti pasitikėjimo.

LIŪTAS.

Šiandien pagalbos ar išlaidų gali pareikalauti artimų žmonių sumanymai. Regis, neįprastai daug dėmesio skirsite šeimai, šventinei ruošai. Galbūt ne tik puikiai susitvarkysite, bet ir moderniu daiktu pagerinsite buitines sąlygas.

MERGELĖ.

Šiandien neužsidarykite namuose, bendraukite. Gera diena susitikimams su giminėmis, draugais. Tikriausiai stabilizuosis santykiai su jus dominančiu asmeniu, dings įtampa. Saugokite vaikus.

SVARSTYKLĖS.

Jūsų mintys suksis apie šeimos gerovę, dovanas, siurprizus. Dėsite pastangų ir išleisite pinigų, kad tik artėjantis Naujųjų sutikimas būtų ypatingas. Branginkite žmones, kurie jus supa ir linki gero, net jeigu jie jus kritikuoja.

SKORPIONAS.

Šiandien bus nesunku ir netgi malonu reikšti jausmus, dalintis naujienomis, patarimais. Kitus intriguosite savo taikliais, įžvalgiais ir šmaikščiais pastebėjimais.

ŠAULYS.

Ši diena turėtų būti nebloga meninei, psichologinei, medicininei, labdaringai veiklai. Jūsų užuojautos, paramos gali prireikti kitiems žmonėms arba patys pateksite į padėtį, kai reikės kažkieno pagalbos. Tačiau bet koks buvimas viešumoje labai vargins.

OŽIARAGIS.

Jus gali aplankyti senas draugas, arba gausite pakvietimą į bendraminčių susibūrimą, renginį. Noriai žarstysite taiklius patarimus, sąmojį. Tai daug kam patiks, todėl tikėtini viliojantys pasiūlymai, romantiška intriga.

VANDENIS.

Darbo bus tiek, kad dar nebus kada galvoti apie Naujųjų šventimo planus. Įtampą kels politinė situacija, tam tikri apribojimai. Kad ir ką darytumėte, šiandien nesivadovaukite tuščiomis ambicijomis.

ŽUVYS.

Šiandien nestigs įvykių, naujienų. Tikėtina, kad nesėdite namuose, nes mintyse tik ir sukasi planai ištrūkti iš rutinos. Galite kur nors išvykti arba susitikti su senais draugais, giminaičiais, prisigalvoti įvairių pramogų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder