Žygimantas Pavilionis

Elito naujienos: Žygimantas Pavilionis pasijuto politikos Napoleonu

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis skelbia, kad šiomis dienomis Vokietijoje vyksta Vaterlo mūšis. Po jo atseit paaiškės, ar Lietuvoje bus dislokuota Vokietijos kariškių brigada.

Pats Pavilionis mūšyje nedalyvauja, bet pamojuoti kardu iš tolo visada smagu.

Primename, kad tikrasis Vaterlo mūšis vyko 1815 m. dabartinės Belgijos teritorijoje ir joje anglai su prūsais smogė paskutinį smūgį Prancūzijos imperatoriaus Napoleono galybei. Pavilionis Vaterlo mūšiui prilygino vakar prasidėjusį prezidento Gitano Nausėdos vizitą Vokietijoje.

Neva vizitas iš esmės ir nulems, bus Lietuvoje pilna vokiečių brigada ar ne.

Pirmiausiai reikia pastebėti, kad Pavilionis pasirinko nevykusį palyginimą. Vaterlo mūšyje Vokietijos pirmtakė Prūsija buvo tarp nugalėtojų.

Jei dabar neva vyksta mūšis su vokiečiais dėl brigados dislokavimo, tai Vaterlo mūšio rezultatų pakartojimas mums netinka.

Dar reikia pastebėti, kad žemas lygis mojuoti kumščiais ir skelbti dramatiškus palyginimus, jei pats mūšyje nedalyvauji. O Pavilionis jame nedalyvauja, tik postringauja apie Vaterlo.

Šiaip jau yra dviejų rūšių napoleonai. Vieni veda kariuomenes į mūšius, kiti sėdi uždaryti palatose. Pavilionis labiau primena palatos karvedį.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder