„Tai buvo vienas mano geriausių gyvenimo etapų, ėjau į tarptautinę mokyklą, kurioje mokėsi skirtingų penkiasdešimt trijų tautų atstovai. Tai buvo įspūdinga“, – trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakoja E. Jennings.
Galiausiai dainininkė 1996 m. atvyko į Lietuvą. Ji neslėpė, kad pirmieji mėnesiai Lietuvoje buvo labai sunkūs. Būta net planų grįžti atgal į Tanzaniją, kuri kėlė tik gerus prisiminimus, tačiau grupės „Skamp“ atsiradimas viską pakeitė.
„Lietuvoje žmonės buvo labai pikti, nelabai norėjo kalbėti su manimi. Tuo metu visi kalbėjo arba vokiškai, arba rusiškai, bet tik ne angliškai. Tačiau, kai susipažinau su grupės nariais, radome tą pačią viziją. Man buvo šešiolika metų. Tuomet palengvėjo, nes turėjau tikslą“, – apie sunkią pradžią Lietuvoje atvirauja atlikėja.
Atlikėja prisipažįsta, kad praeityje daug žmonių ją gąsdino, kad, norint turėti muzikinę karjerą, teks pamiršti apie šeimą bei vaikus. Bet atlikėja rodo puikų pavyzdį, kaip galima suderinti meilę darbui ir šeimai, ji toliau koncertuoja su grupe, nors „Skamp“ viešumoje pasirodo vis rečiau, bet grupė tikrai nėra iširusi.
„Visi esame draugai. Mums patinka muzikuoti kartu. Visi turime savo gyvenimus, bet kažkaip, kai mes kartu būname, tarsi grįžtame į paauglystę. Ir kai būname ant scenos, prisimename ankstesnius įvykius ar juokus, užtenka vieno žvilgsnio, kuris viską pasako“, – nuoširdžiai dalijasi grupės narė Erica.
Atlikėja aktyviai dalyvauja visuomenės įvykiuose ir yra feministė, LGBT ir gyvūnų teisių gynėja. Erica nuo pat vaikystės yra įpratusi sakyti savo nuomonę ir kovoti už teisybę. Tą daryti skatina ir kitus.
„Mes visi gyvename vienoje bendruomenėje. Ir mes visi turime mūsų svajones, mūsų viziją sudėti į tai, kokia bendruomenė turėtų būti. Jeigu mes visi sėdėsime ir neturėsime nuomonės, tada nieko nebus. Jeigu tu turi platformą, jeigu tu turi balsą, tu turi galimybę, reikia tuo naudotis“, – laidoje kalba atlikėja E. Jennings.
Rašyti komentarą