Erica Jennings – apie ryšį su mama, stulbinantį judviejų panašumą ir sudėtingą laikotarpį: daug ko iš jos išmoko

Antradienį atlikėja Erica Jennings švenčia 42-ąjį gimtadienį. Naujienų portalui tv3.lt moteris atviravo, jog praėję metai jai buvo itin sudėtingi ir išduoda, jog teko žongliruoti daugybe dalykų vienu metu.
 

„Atėjus gimtadieniui reflektuoju ir pasvarstau apie tai, ką noriu daryti, kaip noriu jaustis ir judėti į priekį ateinančiais metais. Nedarau to dažnai, bet turiu taip vadinamą „Gyvenimo knygą“, kurioje kuriu tokio gyvenimo, kokio noriu, viziją. 

Man patinka švęsti gimtadienį, nes manau, jog svarbu minėti tą dieną, kai atėjome į šį pasaulį ir švęsti gyvenimą.

Gyvybė yra dovana ir ji labai trapi. 

Per gimtadienį planuoju pavakarieniauti su šeima, o penktadienį su draugais lankysimės rinksimės pavakarieniauti ir vėliau eisime į klubą.

Persirengsime ir stebėsime nuostabų burleskos pasirodymą“, – apie gimimo dienos planus mielai pasakoja Erica Jennings. 

Erica neslėpia, jog pastarieji pora metų jai buvo ypač sudėtingi – prie to labai prisidėjo skyrybos su Jurgiu Didžiuliu. Moteris net ėmė abejoti, ar nori toliau lipti į sceną. 

„Praėjusieji metai buvo sudėtingi mums visiems, o mane jie daug išmokė. Man šie metai buvo tikri emocijų amerikietiškieji kalneliai, ypač po to, kai vėl tapau vieniša.

Teko persikelti gyventi į naujus namus, užtikrinti, kad mūsų vaikai išlaikytų gerą emocinę sveikatą, kad jie jaustųsi saugūs ir stabilūs.

Dabar suprantu, kad yra gerų dienų ir blogų.

Ilgą laiką apskritai nebuvau užtikrinta, ar noriu toliau dainuoti, bet vietoj panikos aš tiesiog gyvenau su tais jausmais ir juos priėmiau. Laikui bėgant, jie praėjo. Po to, kai sudalyvavau „Eurovizijos“ atrankoje, aš supratau, kad man reikia dar laiko atsigauti. 

Teko ir apgalvoti, į kurią pusę noriu vesti savo muzikinę karjerą – man patinka daugybė muzikos žanrų, nuo techno iki džiazo.    Laikui bėgant, supratau, jog negaliu funkcionuoti be plano.

Archyvų nuotr.

Pirmenybę dabar teikiu savo ir vaikų pilnatvei ir laimei. Mano gyvenimo tikslas yra įkvėpti kitus per muziką ir veiklą“, – tikina moteris. 

Dainininkė tikina, esanti planuotoja – neturint aiškaus plano, būtų sunku suvaldyti tiek skirtingų veiklų. „Man tenka suvaldyti itin daug veiklos, išmokau labai detaliai viską suplanuoti, tačiau tuo pat metu stengiuosi būti čia ir dabar. 

Norėčiau daugiau keliauti, apsilankyti vietose, kuriose nesu buvusi. Vienas iš mano mėgstamiausių posakių yra – kada paskutinį kartą darei kažką pirmą kartą?

Norėčiau šią vasarą su vaikais nuvykti į Airiją, paskutinį kartą ten buvau, kai septintą mėnesį laukiausi Gaios. 

Šią vasarą planuoju įrašyti naują albumą, kuriame vėl prisiminsiu savo meilę svingui ir soulo muzikai. Suplanuota daug koncertų, bus labai intensyvus laikotarpis“, – sako Erica. 

Ericai Jennings šiuo metu labiausiai rūpi jos sveikata – psichinė ir fizinė. Moteris atskleidžia, jog pastaruoju metu jautėsi išsekusi, tapo sunku suvaldyti daugybę veiklų. 

„Man atrodo, kad yra svarbu būti nuoširdiems apie šiuos dalykus, nes visi esame žmonės ir visi mes susiduriame su problemomis. Labai atsirinkau, su kuo leidžiu savo laiką, tas žmogus turi nebūti sekinantis. Gyvenimas per trumpas tokiems dalykams“, – tikina pašnekovė. 

Mamos dienos proga, Erica Jennings socialiniuose tinkluose paviešino fotografiją, kurioje ji užfiksuota su mama. Nuotraukoje aiškiai matomas stulbinantis moterų panašumas, o pati Erica patikina, jog su mama turi labai glaudų ryšį. 

„Visada taip buvo, negaliu prisiminti, kad būtume nesutarusios. Mano tėvai mums įskiepijo labai tvirtas vertybes ir principus. Jie mus išmokė, kad labai svarbu padėti kitiems, prisidėti prie bendruomenės, visuomenės gėrio, gerbti kitus ir save. Jie visada užtikrino, kad mes jaustumės mylimi“, – gražiausiais žodžiais apie tėvus atsiliepia moteris. 

Tėvų auklėjimo subtilybes Erica Jennings stengiasi taikyti ir auklėdama savo vaikus: „Tėvai visada tikėjosi iš mūsų, kad mes dėsime visas pastangas į tai, ką darome.

Nesakyčiau, kad jie buvo per daug griežti, ar atsipalaidavę – buvo nuolatinė pusiausvyra. 

Aš savo vaikams perduodu panašias vertybes. Labai stengiuosi, kad mano vaikai visada jaustųsi mylimi, taip pat, kad jie gerbtų save ir kitus. Mes labai pasitikime vienas kitu ir bendraujame apie viską“.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder