Fitneso influencerė atskleidžia mitą: buvau toksiška - nepasikliaukite melu, kurį sakiau

Fitneso influencerė atskleidžia toksišką melą, kurį sveikatingumo pramonė naudoja siekdama įgyti sekėjų.. Hannah Barry iš Jungtinės Karalystės yra internetinė fitneso trenerė, daugiausia dėmesio skirianti tam, kad padėtų "moterims tapti stiprioms ir lieknoms neatsisakant mėgstamo maisto".

Pastaruosius aštuonerius metus H. Barry paskyrė savo fitneso kelionei, tačiau, sukaupusi 94,5 tūkst. sekėjų instagrame, ji pagaliau prisipažįsta apie kai kurias apgaulingas praktikas, kurias naudoja ji ir kiti fitneso influenceriai.

"Anksčiau buvau tikrai toksiška fitneso influencerė, - prisipažino Barry virusiniame TikTok vaizdo įraše.

"Dabar aš tiesiog nesu tokia toksiška ir noriu papasakoti jums apie kai kurias nesąmones, kurios vyksta fitneso industrijoje ir apie kurias jūs tikriausiai nežinote."

Ji atskleidė, kad daugumą įsigytų individualių treniruočių dažnai baigia ne patys influenceriai, o dažniausiai tai daro "šešėliniai treneriai", apsimetantys pasamdytu asmeniu.

Trenerė taip pat šokiruojančiai pasidalijo, kad "pilvo treniruotės skelbiamos tik dėl įsitraukimo".

Ši Jungtinės Karalystės influencerė "TikTok" tinkle sulaukė 86,8 tūkst. peržiūrų po to, kai pasidalijo paslaptimis apie melą, kurį skleidžia fitneso influenceriai.

"Niekada iš tikrųjų nedariau nė vienos iš tų treniruočių, kurias jums rodžiau", - sakė ji.

"Jos tiesiog sulaukė milijonų peržiūrų. Žinau, kad taip šlykštu sakyti, bet tai taip pat labai teisinga".

"Absoliučiosios pilvo preso treniruotės iš tikrųjų nepadeda suformuoti pilvo preso."

Ji pataria žiūrovams, norintiems tvirto pilvo preso, daryti sunkius pritūpimus, įtūpstus ir sunkius įtūpstus, kad įgautų tokius raumeningus pilvo raumenis.

Barry taip pat įspėja, kad hormonus balansuojantys kokteiliai, valymai, detoksikacijos ir visa kita panašaus pobūdžio yra "taip pat nesąmonė".

"Jie neveikia", - tiesiog pareiškė Barry. "Jūs turite kepenis, nes kepenys detoksikuoja jūsų organizmą už jus".

IInfluencerė perspėjo, kad daugelis internete skleidžiamų sveikatos ir fitneso patarimų yra melagingi, o žmonės, kurie juos skleidžia, jais net nesivadovauja.

"Negalite vietoje sumažinti riebalų nuo savo kūno", - sakė H. Barry tolesniame "TikTok" vaizdo įraše.

Fitneso trenerė žiūrovams sakė, kad riebalų deginimo ant pilvo treniruotės ir "absoliuti nesąmonė", nes paaiškino, kad negalima tonizuoti raumenų ar paversti riebalų raumenimis, bet reikia numesti riebalų ir priaugti raumenų.

"Fitneso bendruomenėje yra daug žmonių, turinčių valgymo sutrikimų. Labai daug", - įspėjo ji kitame "TikTok" vaizdo įraše.

Tyrimais nustatyta, kad valgymo sutrikimų, ypač tarp paauglių mergaičių, padaugėjo pandemijos metu, o neseniai atliktame tyrime nustatyta, kad "TikTok" propaguoja "toksišką" mitybos kultūrą ir "šlovina" ekstremalų svorio metimą.

Laimei, tokios įžymybės kaip Hilary Duff ir fitneso influenceriai, pavyzdžiui, Barry, garsiai kalba apie valgymo sutrikimus ir klaidingus pasakojimus apie sveikatą ir fitnesą.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti ČIA:

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šaltinis: nypost

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder