Vytenis Partikas

Garsus plaukų stilistas Vytenis Partikas mėgavosi atostogomis Italijoje: didelės prabangos sau leisti negalėjau

Skyrybas su Justina Partike išgyvenantis plaukų stilistas, atlikėjas Vytenis Partikas mėgavosi atostogomis. Šįkart garsus vyras su bičiuliais patraukė į Italiją. Vytenis atviras – nors pailsėti išties pavyko, vis tik itališkas maistas jį nuvylė.

V. Partikas Delfi patikino – į lietuvių pamėgtą šalį jis vyko pirmą kartą.

„Visą laiką pagalvodavau apie šią šalį. Italija – labai graži, bet niekada neprisiruošdavau atskristi. Bet gavau pakankamai gerą pasiūlymą paatostogauti viename lietuvių ir pačių italų pamėgtame kurorte Rimini, – šypsojosi V. Partikas. – Tad nusprendžiau su draugų kompanija čia atskristi 5 dienoms.“

Nors daugeliui lietuvių itališkas maistas skamba itin patraukliai, plaukų stilistas liko juo nusivylęs.

„Didelės prabangos leisti negalėjau, bet mūsų viešbutis visiškai ant jūros kranto, šalia Adrijos jūros. Nesu labai išrankus, bet esu truputėlį nusivylęs maistu. Aš mėgstu mėsą, vištieną ir lietuviškus patiekalus, tad šiuo klausimu man nelabai pasisekė. Keisčiausia, kad nei viename restorane nemačiau tokio meniu, kuriame būtų sriubos. Tai svorio priaugęs negrįšiu“, – tikino garsus plaukų stilistas ir atlikėjas.

Pasak Vytenio, Riminis nustebino puikiu oru, be to, jis su draugais aplankė ir šalia esančią mikrovalstybę.

„Jūra šilta. Kainos tai pat labai geros, kaip ir kavinėse Lietuvoje. Buvome išsinuomavę mašiną ir nuvykę iki San Marino. Labai gražūs vaizdai, verta nuvažiuoti, va ten tikrai skaniai pavalgėme“, – įspūdžiais dalijosi V. Partikas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder