Gerardas Depardieu filme įkūnys Dominique Straussą-Kahną

Gerard'as Depardieu pirmą kartą atsako į kaltinimus išprievartavimu

Aktorius Gerard'as Depardieu parašė atvirą laišką, išspausdintą viename garsiausių Prancūzijos leidinių "Le Figaro", kuriame neigia kaltinimus dėl išprievartavimo ir seksualinės prievartos, praneša "Sky News".

 

"Daugiau negaliu susitaikyti su tuo, ką girdžiu, ką jau kelis mėnesius skaitau apie save.

Maniau, kad man tai nerūpi, bet ne, tikrai nerūpi. Visa tai mane užkniso", - rašė Depardieu.

Jis teigė, kad "niekada, niekada neįžeidė moters" ir kad "įskaudinti moterį būtų tas pats, kas kibti savo motinai į pilvą".

Kuo kaltinamas Gerard Depardieu

Prieš dvejus metus G. Depardieu buvo apkaltintas išžaginimu po to, kai 20-metė aktorė pareiškė, kad 2018 m. buvo du kartus užpulta jo namuose.

Šių metų pradžioje prancūzų interneto svetainėje buvo paskelbti dar 13 moterų, dirbusių su G. Depardieu, teiginiai, kad jos sulaukė nederamų priekabių, glamonių ir gestų.

Pirminis tyrimas dėl 74 metų aktoriaus 2019 m. buvo nutrauktas dėl įrodymų trūkumo, tačiau vėliau vėl atnaujintas.

Išprievartauta moteris Charlotte Arnoux atsisakė anonimiškumo ir anksčiau Prancūzijos žiniasklaidai sakė, kad po įtariamo išprievartavimo patyrė "pragarą".

Ji taip pat sakė, kad tariamai netinkamas Depardieu elgesys filmavimo aikštelėje buvo gerai žinomas kino pramonėje.

Paryžiaus prokuroras vis dar tiria išžaginimo bylą, o Depardjė nėra suimtas.

Organizatorių nuotr.

Gerard Depardieu, aktorius / Nuotrauka: Vikipedija

G. Depardieu anksčiau per savo advokatą neigė visus jam mestus kaltinimus, tačiau dabar "Le Figaro" paskelbtame laiške pasisakė tiesiogiai.

Laiške, pavadintame "Noriu pagaliau pasakyti jums savo tiesą", jis rašė: "Pirmą kartą į mano namus atėjo moteris, savo noru užėjo į mano kambarį.

Šiandien ji sako, kad ten buvo išprievartauta. Ji grįžo antrą kartą. Tarp mūsų niekada nebuvo jokios prievartos, smurto ar protesto".

Savo laiške aktorius teigė, kad filmavimo aikštelėje dažnai "laužydavo ribas", kad "pajuokautų", tačiau niekada neturėjo ketinimų kam nors pakenkti".

Depardieu yra viena garsiausių Prancūzijos žvaigždžių, žinomas iš tokių filmų kaip "Cyrano de Bergerac" ir "Jean de Florette", taip pat Holivudo hitų "Žalioji kortelė" ir "Žmogus su geležine kauke".

 Pasak aktoriaus, paprasti Rusijos Federacijos piliečiai nėra kalti dėl to, kas vyksta.

Prancūzijos aktorius ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino draugas Gerard'as Depardieu, jau beveik 10 metų turintis Rusijos pasą, pasisakė apie padėtį Ukrainoje.

Jis pareikalavo skubiai pradėti taikos derybas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder