Gyvenimas chaotiškas? Šie patarimai net užimtam žmogui leis pasidžiaugti šventiniu laikotarpiu

Gyvenimas chaotiškas? Šie patarimai net užimtam žmogui leis pasidžiaugti šventiniu laikotarpiu

Jei žiūrite į artimiausių savaičių kalendorių ir nuo suplanuotų darbų šiurpsta oda - nebijokite, pasidžiaugti šventiniu laikotarpiu tikrai įmanoma! Pasinaudokite šiais patarimais ir suteikite kasdienybei šventinės nuotaikos. 

 

Pasivaikščiokite kaimynystėje su šventiniu gėrimu 

Visada smagu pasidairyti į tai, kaip šventėms pasipuošė jūsų kaimynystėje esantys namai. Tad pasigaminkite karšto šokolado, kakavos ir pasidžiaukite šventine dvasia mieste, savo rajone. Taip puikiai atsipalaiduosite po sunkios darbo dienos. 

Savanoriaukite

Padėkite kitiems šventinio laikotarpio metu. Taip sau suteiksite geros nuotaikos ir pradžiuginsite kitus. Jei turite laisvo laiko, suraskite mėgstamiausią organizaciją, kuri užsiima šia veikla ir prisidėkite prie gerų darbų įgyvendinimo. 

Savaitgalį - filmų peržiūra su draugais

Galbūt neturite laiko žiūrėti kalėdinius filmus visą savaitgalį, tačiau tikrai turite laiko filmų vakarui su artimiausiais draugais. Žiūrėkite klasikinius filmus, o gal naujus, dar nematytus?

Kalėdinė puokštė

Savo namuose nerandate vietos eglutei, o gal neturite laiko jos papuošti? Sukurkite kalėdinę puokštę iš savo mėgstamiausių sezoninių gėlių, šakelių. 

Gaminkite

Jei gaminti maistą jums yra atsipalaidavimo būdas, nepamirškite gaminti kalėdinių patiekalų. Klausykite mėgstamiausių kalėdinių dainų, fone įjunkite šventinį filmą ir gaminkite kvapniuosius kalėdinius patiekalus. 

Vakarienė mėgstamiausiame restorane

Visi jūsų savaitgaliai užimti? Kodėl nesuplanavus šventinės vakarienės mieste vidury savaitės? Išsirinkite tokį restoraną, kuris yra išsipuoštas šventinėmis dekoracijomis ir praleiskite puikiai laiką su draugais. 

Sezoninės knygos

Vienintelės jūsų laisvos minutės - prieš miegą? Nepraleiskite jų benaršant socialinėse medijose, išsirinkite jaukią kalėdinę istoriją, kuri nukels jus į kitą pasaulį vakare. 

Šaltinis: https://theeverygirl.com/get-into-holiday-spirit/

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder