Inga Jankauskaitė

I. Jankauskaitės patarimas vyrams, kaip per Kalėdas nustebinti moteris: šių dovanų dar niekas neatšaukė

Vos už kelių dienų pasitiksime didžiąsias metų šventes, o tam paminėti TV3 televizija pakvietė dvigubai ilgesnei „Gero vakaro šou. Kalėdų belaukiant“ laidai. Viena iš šio vakaro viešnių – talentingoji Inga Jankauskaitė. Žinoma moteris laidoje ne tik pasakojo, kokios Kalėdos jai yra geriausios, bet ir dalinosi taikliais patarimais, kuo švenčių proga nustebinti savo antrąją pusę.

Dvigubai ilgesnėje šventinėje trečiadienio laidoje žiūrovai išvydo ir kitus žinomus žmones, kurių istorijos padės laukti Kalėdų. Tarp jų – Deivio ir Renatos Norvilų šeima bei gastronomijos istorijos žinovas Rimvydas Laužikas.

I. Jankauskaitė aiškino, kad, renkant dovaną brangiam žmogui, svarbiausia yra įsiklausyti – juk dažniausiai apie didžiausius savo norus visai „nekaltai“ išsiplepame patys.

„O visiems vyrams, kurie galvoja, ką padovanoti savo moterims, aš labai rimtai sakau – niekas dar neatšaukė nei apatinio trikotažo, nei juvelyrikos, nei gerų kvepalų.

Tad prašome neimprovizuoti su savo puodų rinkiniais, keptuvėmis ir kitomis praktiškomis nesąmonėmis“, – linkėjo I. Jankauskaitė, o juokais pridurs, kad vertėtų į tai pažiūrėti asmeniškai savo pačių sveikatai ir naudai.

I. Jankauskaitė garsėja ir kaip aktorė, ir kaip dainininkė, ir kaip poetė, o jau visai netrukus didžiulį savo koncertą ji surengs 1-ąją 2022 m. dieną. „Tai – pati geriausia diena rengti koncertą – ji nė kiek manęs negąsdina.

Tai kaip tik yra labai gera diena, nes visiems tuo metu norisi mažiau šnekėti, bet daugiau klausyti“, – sakė ji.

Laidos vedėjų toks paaiškinimas neįtikins – šie negalės atsistebėti koncertui pasirinkta sausio 1-osios data.

Organizatorių nuotr.

Juk ne paslaptis, kad žmonių „sveikata“ šią dieną būna ne pati geriausia…

Tačiau I. Jankauskaitės tokie jų svarstymai ir abejonės nė kiek nesuglumins.

„Esu nemažai metų dirbusi teatre ir vaidinusi vaikiškuose spektakliuose, todėl apie tai žinau viską – ir apie miegančius tėvelius, ir tą nuovargį, kadangi tai buvo laikai, kai nereikėjo dėvėti kaukių ir visa tai matėsi.

Bet kas nutinka vaikiškuose spektakliuose, lieka vaikiškuose spektakliuose“, – sakė ji, o už puikų atsakymą sulaukė žiūrovų plojimų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder