Automobilių mechanikas

Ilgametę patirtį turintis mechanikas įvardija penkias problemas, kurios yra "mirties nuosprendis" automobiliui

(14)

Patyręs mechanikas ekspertas Davidas Longas įspėjo vairuotojus apie penkias problemas, kurios yra "mirties nuosprendis" automobiliams.

Savo "YouTube" kanale "Car Wizard" D. Longas, remdamasis 2000 m. "Subaru Forester" pavyzdžiu, paaiškino, kad kai kurios problemos gali reikšti, jog jūsų automobiliui tiesiog galas.

"Šiandien kalbėsime tik apie mirties nuosprendį šiam vargšui automobiliui", - pažymėjo jis.

Atidžiau apžiūrėjęs automobilį Deividas pirmąją rimtą problemą aptiko variklio skyriuje. Greitas sistemos patikrinimas atskleidė katalizatoriaus problemą, kuri, pasak Deivido, iškart gerokai pabrangintų bet kokį remontą.

Tuomet jis aptiko aušinimo skysčio nuotėkį iš kelių automobilio dalių, o "inkriminuojamas" nuotėkis buvo iš cilindrų galvutės tarpinės, taip pat vandens siurblio ir alyvos aušintuvo.

Tuo automobilio problemos nesibaigė: kiekvieno rato stabdžiai "sugedo maždaug trimis ketvirtadaliais", o vienas iš ratus su pavarų dėže jungiančių CV šarnyrų (lygiakraščių šarnyrų - UNIAN) velenų buvo užlietas vandeniu ir vos nesulūžo per pusę.

Galiausiai visiškai užsikimšo kuro dėžė, skirta degalų garams surinkti pildant degalus, todėl automobilis negalėjo visiškai užpildyti degalų.

"Mirties nuosprendis" buvo tas, kad remonto sąskaita vien už nutekėjimo pašalinimą būtų siekusi apie 1 700 svarų sterlingų, o variklis, jei dar būtų buvęs geros būklės, būtų kainavęs tik 1 600 svarų sterlingų.

Iš viso šio automobilio remonto procesas Deivido klientui galėjo kainuoti net 6 000 svarų sterlingų.

Kartu su darbų kaina, laiko, kurį reikės skirti remontui, kiekiu ir tikimybe, kad remonto metu bus aptikta papildomų problemų, tai reiškė, kad grąžinti automobilį į "gerą formą" tiesiog nebuvo verta.

"Net jei dėl šio darbo patirčiau nuostolį ir iš tikrųjų jį atlikčiau už pusę kainos, o tai reiškia, kad neuždirbsiu nė cento, vis tiek neverta.

Kodėl turėtume į tai kišti tokius pinigus?

Atsisakytume atlikti darbą, tai tiesiog nepagrįstos išlaidos", - sakė Longas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Atsižvelgiant į visų dalių ir darbo sąnaudas, grąžinti automobilį "tvarkingą" tiesiog neapsimokėjo / ekrano nuotrauka 

Mechanikas įvardija penkias problemas
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder