Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis mini santykių metines: pasidalijo mielais kadrais

(4)

„Mamų pasaulyje“ įkūrėja, „IS agency“ vadovė Indrė Stonkuvienė ir dainininkas Vidas Bareikis lapkričio 14 d. paminėjo romantinių santykių metines. Šia proga garsi moteris sužadėtiniui skyrė jautrius žodžius ir pasidalijo šiltomis akimirkomis.

„Lygiai trys metai nuo įvykusio lemtingo renginio Marijampolėje.

Myliu tave, kaip gera, kaip saugu, kaip ramu, esu labai laiminga, kad atsiradai mano gyvenime“, – instagrame rašė I. Stonkuvienė.

Alfa.lt primena, kad balandžio pabaigoje I. Stonkuvienė paskelbė laimingą naujieną – žinoma moteris susižadėjo su mylimuoju V. Bareikiu.

Sužadėtuvės įvyko Palangoje.

Praėjus keliems mėnesiams po sužadėtuvių, birželio pabaigoje I. Stonkuvienė pasipiršo V. Bareikiui.

„Su Indre daug šnekėjome apie tai, kokia seksistinė nesąmonė ir keista tradicija yra tai, kad moteris tarsi kokia vargšelė laukia, kol „visagalis vyras“ sugalvos, kad jau laikas „ją imti“, ir tada jai pasipirš.

Šnekėdavome, kodėl tai visgi nėra komandinis reikalas, kai kartu tai sutari ar pajunti, ir tada galiausiai įvyksta magiškas momentas.

Prieš kelis mėnesius padariau tą tradicinį slaptą veiksmą ir paprašiau Indrės rankos – nesugalvojau kažko naujo ar originalaus, o vat mano sužadėtinė vakar „šovė“ tokį, kad net prisėdau“, – tuomet pasakojo V. Bareikis.

I. Stonkuvienė su V. Bareikiu pirmą kartą viešumoje kartu pasirodė 2020 m. vykusiuose M.A.M.A. apdovanojimuose.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder