„Influencerė“ Inidė Jasnauskaitė su mylimuoju įsigijo pirmuosius savo namus: buvo nelengva, nes neprašėme tėvų pagalbos

Turinio kūrėja Inidė Jasnauskaitė ne kartą yra sakiusi, kad jai nepatinka, kai ją vadina nuomonės formuotoja, nes ji socialiniuose tinkluose dalijasi ne gyvenimiškais patarimais, o kuria pramoginį turinį apie madą. Į šią veiklą įtraukusi ir savo vaikiną, mergina yra laikoma viena geriausių „reels“ filmukų kūrėjų Baltijos šalyse. Inidė prisipažino, jog jos darbštumas buvo puoselėjamas nuo vaikystės, kai dvylikos metų pradėjo prekiauti turguje, todėl nenuostabu, kad mergina būdama itin jauna savo jėgomis įsigijo nekilnojamąjį turtą.

„Tai oficialu! Pagaliau mes su Osvaldu turime savo pirmųjų namų raktus! Ar galite patikėti? Atrodo, tiek taupėme, tiek ruošėmės ir galvojome, ką daryti, kad ši diena ateitų“ , – socialiniuose tinkluose rašė I. Jasnauskaitė.

Influencerė Inidė Jasnauskaitė.Instagram

Mergina prisipažino, kad prireikė penkerių metų blaškymosi po nuomojamus butus, kol galiausiai pavyko įsigyti nuosavą nekilnojamąjį turtą.

„Kaip pavyko? Reikėjo daug pastangų, buvo nelengva, nes šiame kelyje buvome vieni, neprašėme tėvų pagalbos. Savo jėgomis dirbome, taupėme ir dabar galime sakyti, kad tai mūsų“ , – džiugesio neslėpdama rašė mergina ir neslėpė, kad dabar gyvena ne tik geromis emocijomis, bet ir jaučia didelį pasimetimą, juk dabar laukia būsto įrengimas, naujos problemos ir darbai.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder