Iškilmingas Raisos Šarkienės jubiliejus: žinomi veidai, staigmenos, o tarp dovanų – vyras

Rugsėjis Raisai Šarkienei – ypatingas. Kasmet pro langą stebėdama krintančius lapus, moteris švenčia savo gimimo dieną. Rugsėjo 25-ąją jai suėjo 65-eri.

Gimimo dieną atšvęsti ji pasirinko sostinėje esančiame restorane „Sigmutė“. Sekmadienio popietę šalia restorano būriavosi jos artimieji, draugai bei bičiulai.

Tarp jų – dainininkai Radžis Aleksandrovičius, Birutė Dambrauskaitė, Viktoras Prapras ir daugelis kitų žinomų veidų. Iš viso į šventę sukviesta per 100 svečių.

Renginio vedėja ir daugelio staigmenų iniciatorė, atlikėja, dainavimo mokytoja Daina Bilevičiūtė džiaugėsi – laukia siurprizų kupina šventė.

„Šį kartą jos gimimo diena taps išskirtine tuo, kad pagrindinis to akcentas – niekur nematytas Raisos pasirodymas svečiams.

Šventėje ji pati atliks 11 dainų. 6 iš jų kūrė „Hiperholės“ vokalistas ir kompozitorius Viktoras Prapras, o 5 – romų stiliaus.

Drauge sukūrėme tokią programą, ką gali moteris, būdama 65-erių. Manau, kad mums tai neblogai pavyko. Raisa šventės metu pakeis net 3 įvaizdžius.

Tarpuose tarp jubiliatės pasirodymų laukia siurprizai, apie kuriuos ji nė nenutuokia – pristatysime jos knygą, ekrane rodysime video siužetus apie Raisą.

Mes, draugės, išvijome ją iš namų ir nusifilmavome jos namuose. Siužetuose bus galima išvysti, kokia Raisa yra mūsų, jos draugių, akimis. Taip pat laukia ir mūsų organizuojamas madų šou“, – su šypsena prieš šventę pasakojo D.Bilevičiūtė.

Tačiau tai dar ne viskas. Žinoma atlikėja su draugėmis Raisai gimimo dienos proga žada įteikti gyvą staigmeną – jauną vyrą. Tai, pasak jos, bus vienas stipriausių Lietuvos vyrų, galiūnas.

Taip pat Raisos draugė astrologė Roma prieš kurį laiką jubiliatę įkvėpė pokyčiams. Raisa baigė tarologijos kursus, o per gimtadienio šventę jai oficialiai bus įteiktas sertifikatas.

„Šventės metu bus pristatytas jos sertifikatas. Ji dabar jau diplomuota tarologė, galinti burti iš taro kortų“, – pasakojo D.Bilevičiūtė.

Pasiteiravus, kokią dovaną nuo savęs padovanos ir ką nori palinkėti, žinoma moteris atsakė:

„Ji gaus iš manęs simbolį – karūną. Ji visuomet mėgsta tokio tipo simbolius. Karūna – 20 cm aukščio. Aš ją labiau įvardyčiau kaip suvenyrą, kuris jai padės pasijausti tikra karaliene“.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder