Išvengti skyrybų padės... astrologija

Priežastys, dėl kurių žmonės skiriasi, būna tokios pat įvairios kaip priežastys, dėl kurių įsimylima. Vis dėlto kai kurių problemų galima būtų išvengti, jei iš anksto žinotume sutuoktinio polinkį į neištikimybę ar konfliktus ir galėtume užkirsti jiems kelią ar bent ramiau žiūrėti į jo trūkumus.

Organizatorių nuotr.

Jei meilė dar gyva, visas problemas įmanoma įveikti. O išankstinis žinojimas, kur tyko pavojai, gali praversti kiekvienam.

Kūniška neištikimybė

Išdidus Avinas ir Liūtas gali nuklysti į šalį, jei bus užgauta jų savigarba.

Dvyniai ir Šaulys gali leistis į meilės nuotykius dėl adrenalino, nervinių impulsų, jaudinančių emocijų.

Kai jausmingam Skorpionui trūksta sekso namuose, didelė tikimybė, kad ims ieškoti jo kitur.

Emocinė neištikimybė

Kai Svarstyklės, Vėžys ir Žuvys pasiryžta sulaužyti ištikimybę sutuoktiniui, tai paprastai jie tai padaro iš meilės ar dvasinio ryšio, kuriuos vertina labiau už seksą.

Kai Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas, Žuvys) nesulaukia pakankamai dėmesio namuose, jie gali jo ieškoti kitur.

Įsipareigojimų trūkumas

Neprognozuojami ženklai vargu ar taps idealiais partneriais. Su jais ir bendrauti sunku. Ypač tai liečia tuos, kurie nemėgsta užbaigti pradėtų darbų. Dvyniai gali būti nenuoseklūs ir atrodyti šiek tiek abejingi.

Jautis gali ilgai vengti vedybų arba priešingai – tuoktis daugiau nei vieną kartą.

Avinui taip pat sunku ramiai nustygti vietoje, todėl jis bus gana nepastovus partneris santykiuose.

Charakterių nesutapimas

Jautis, Liūtas, Skorpionas ir Vandenis mėgsta ginčytis labiau už kitus. Jie gali būti nepaprastai užsispyrę ir nesugebėti pripažinti savo klaidų.

Dvyniai, Mergelė, Šaulys ir Žuvys į ginčus žiūri paprasčiau ir gali palaikyti bet kurią pusę, kuri jiems tuo momentu bus naudinga.

Kita vertus, kai kurie Zodiako ženklai garsėja savo polinkiu į barnius ir konfliktus.

O Ožiaragis, Svarstyklės ir Žuvys ne visada puola gimti savo požiūrio, kai kas nors juos nuginčija ar jiems nepasiseka. Ilgą laiką užtrunkantis jų vengimas apsvarstyti problemą gali tapti skyrybų priežastimi.

Impulsyvumas

Užsiminus apie pernelyg ankstyvas arba skubotas vedybas, reikėtų paminėti, kad kai kurie ženklai būna labiau už kitus linkę nepagalvotus sprendimus.

Avinas ir Šaulys labiausiai trokšta prašmatnių vestuvių.

Svarstyklės, Vėžys ir Jautis ieško artimų santykių, kad neliktų vieniši, bet dažnai jiems tenka išbandyti vieną ar kelias santuokas, kad suprastų, jog sutuoktuvių liudijimas poros laimei nėra būtinas.

Pavyzdžiui, Svarstyklės taip smarkiai bijo vienatvės, kad gali susisaistyti santuokos ryšiais net su savo pirmąja meile.

Perdėti lūkesčiai

Visi Zodiako ženklai, išskyrus jautį, gali puoselėti pernelyg nerealistinius lūkesčius. Galbūt todėl pasaulyje įvyksta tiek daug skyrybų.

Beje, ugnies ir oro ženklų santuokos vertinimas būna bene labiausiai nutolęs nuo tikrovės, jie nemėgsta prisiimti įsipareigojimų ir atsakomybės, kurie ir sudaro santuokos pagrindą.

Mergelė ir Ožiaragis linkę kelti nepaprastai aukštus reikalavimus sutuoktiniui, kaip jis turi elgtis.

Vandens ženklams būdingi saviti ypatumai. Vėžys būna linkęs perkelti tėvų elgesio standartus į savo šeimą ir nori, kad jos santuoka atkartotų tėvų santykių modelį.

Svajingosios Žuvys gali pastebėti, kad jų lūkesčiai neatitinka realių santykių, o Skorpionai tikisi, kad jų romano pradžios aistros išliks amžinai.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder