James Cameron sako, kad filmo „Įsikūnijimas“ tęsinys yra „emocionalesnis“ nei originalas

Režisierius James Cameron įsimylėjo vandenynus. Tai akivaizdu būsimame jo filme „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. „Avatar: The Way of Water“), tiesioginiame 2009 metais „Oskarą“ pelniusio filmo „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) tęsinyje.

J. Cameron neseniai duodamas interviu kalbėjo apie tai, kaip filmas, kuris kino teatruose pasirodys gruodžio mėnesį, skiriasi nuo originalo.

„Manau, kad jis labai emocingas.“ – apie tęsinį sakė režisierius James Cameron. „Manau, kad jis labiau emocionalesnis nei pirmasis filmas. Manau, kad jame daugiau dėmesio skiriama veikėjų ir jų tarpusavio santykių dinamikai nei pirmame filme, bet jis neabejotinai suteikia reginį.“

Originalaus filmo „Įsikūnijimas“ kartojimas šiuo metu rodomas kino teatruose ir režisierius J. Cameron dėl to išties džiaugiasi.

„Užaugo visa karta, kuri šį filmą galėjo pamatyti tik namuose, todėl tai yra įdomi galimybė sugrąžinti žmones į kino sales.“ – sakė J. Cameron. „Ir dabar tai labiau savalaikis dalykas nei bet kada anksčiau, nes per pastaruosius porą metų kino teatrai patyrė didžiulius sunkumus.“

Režisierius, žinoma, turi omenyje, kaip kino teatrai patyrė didžiulius nuostolius pandemijos metu.

2009 metais pirmą kartą pristatytas filmas „Įsikūnijimas“ yra daugiausiai uždirbęs visų laikų filmas, kuris viso pasaulio bilietų kasose surinkto daugiau nei 2,8 milijardus eurų. Visi su nekantrumu laukia ar James Cameron dešimtmetį kurtas tęsinys „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ galės vėl pritraukti tokią minią žmonių į Pandorą ir į kino teatrus.

„Mes įdėjome labai daug laiko ir jėgų į šios franšizės idėjos ir sagos, kuri išdalinta į kelis ateities filmus, tolimesnį vystymą, o patį filmą sukurti yra labai brangu. Taigi, nors galime uždirbti daug pinigų, galime būti pelningi, jei taptų nepelninga mes to nebegalėtume daryti labai ilgai.“ – sakė režisierius James Cameron.

Naujasis filmas „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ yra įkvėptas režisieriaus susižavėjimo vandenyno gyvybe,

„Man patinka vandenynai.“ – sakė jis. „Aš aistringai domėjausi vandenynais, kol dar nebuvau jų sutikęs. Nardyti išmokau Kanados kaime.“

Filmo „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ aktoriams teko prisitaikyti prie vaidybos po vandeniu ir režisieriaus teigimu, po kvėpavimo sulaikymo treniruočių franšizės žvaigždės Kate Winslet ir Sigourney Weaver galėjo sulaikyti kvėpavimą iki šešių ar septynių minučių.

Sugrįžimas į išgalvotą Na‘vi pasaulį naujoje istorijoje J. Cameron sukėlė jaudulį, net kai jis ir toliau švenčia pirmojo filmo kartojimą didžiajame kino ekrane.

„Įsikūnijimas“ tuo metu buvo unikalus žvėris, nes jis nusprendė sukurti pasaulį, o tada tu galėjai gyventi tame pasaulyje.“ – sakė režisierius. „Visą laiką dirbdami mes niekada neatleidome akceleratoriaus.“

Filmas „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ Lietuvos kinuose nuo gruodžio 16 d.

Sidebar placeholder