Japonijos verslininkas pardavė savo „Ferrari“ dėl gyvūnų prieglaudos
Saito turėjo įmonę, kuri pradėjo patirti finansinių sunkumų. Jis nusprendė išeiti iš namų ir nusižudyti, bet jo 70 kg sveriantis šuo užblokavo išėjimą ir sutrukdė vyrui įgyvendinti savo planą.
Japonas buvo sujaudintas savo augintinio poelgio ir nusprendė užsiimti „probleminių šunų“, kurie elgiasi agresyviai, dėl ko savininkai juos išmeta į gatvę, gelbėjimu. Saito pardavė verslą ir „Ferrari“, nusipirko žemę ir atidarė prieglaudą.
Vyro teigimu, dirbti su problematiškais šunimis sunku, jam jau keletą kartų buvo įkandę, tačiau vis tiek neketina mesti pradėto darbo. Kalbama apie gyvūnus, patyrusius sunkias psichologines traumas. Jie kandžiojasi, garsiai loja, neleidžia prieiti žmonėms ir sunkiai socializuojasi.
„Noriu jiems parodyti, kad jie mylimi“, – sakė Saitas.
Šiuo metu jo prieglaudoje gyvena 40 šunų ir aštuonios katės. Hirotaka Saitas prisipažįsta, kad jaučiasi geriau nei bet kada anksčiau. Jis planuoja pritraukti valstybės lėšų ir iki 2028 m. išplėsti įstaigą iki 300 gyvūnų.

Rašyti komentarą