"Jie visi tokie, todėl visas pasaulis jų nekenčia": Turkijoje rusė užpuolė ukrainietę (4)

Rusė paplūdimyje įžeidinėjo už kameros stovinčią ukrainietę ir jos tėvynę, taip pat spjaudėsi, bandė rankšluosčiu trenkti ją filmuojančiai moteriai ir išmušti jai iš rankų kamerą.

"Kultūringa rusė atostogauja Turkijoje", - rašė Gordonas.

"Netrukus bus gėda pakelti akis į viršų. Visas civilizuotas pasaulis jų vengs", - sakė prenumeratorė.

Rusai ir anksčiau rodė agresiją ir įžeidinėjo Ukrainos piliečius užsienyje.

Gordonas nuolat kritikavo Rusijos valdžios institucijas, Rusijos propagandistus, o V. Putiną vadino nusikaltėliu ir "mūsų laikų Hitleriu".

"Mano šalyje niekada nebuvo nacių - naciai atėjo į mano šalį", - sakė Gordonas po to, kai 2022 m. vasarį Rusija įsiveržė į Ukrainą.

Balandžio 6 d. Rusija įtraukė "Gordon" į organizacijų ir asmenų, kurie, kaip manoma, dalyvauja ekstremistinėje veikloje ar terorizme, sąrašą.

Liepos 19 d. paaiškėjo, kad Rusijos vidaus reikalų ministerija įtraukė Gordoną į ieškomų asmenų sąrašą (už ką konkrečiai, nenurodyta), o liepos 22 d. Rusijos žiniasklaida pranešė, kad žurnalistas Rusijoje suimtas jam nedalyvaujant.

Komentuodamas baudžiamąjį persekiojimą Rusijoje, Gordonas sakė, kad jau daug metų nuosekliai kovoja prieš "Kremliaus gaują, kuriai vadovauja pagrindinis fašistinės valstybės fašistas Putinas".

Žurnalistas priminė, kad Rusija nuo 2014 m. kariauja su Ukraina, "sėja mirtį aplink" ir apie tai pasakoja savo daugiamilijoninei auditorijai.

"Dėl to, kad mane įtraukė į ieškomų asmenų sąrašą...

Ką gi, aš taip pat galėčiau įtraukti Rusijos vidaus reikalų ministeriją į ieškomų asmenų sąrašą", - sakė Gordonas. - Tiesą sakant, man jie nerūpi. Ir tegul jie pabučiuoja man užpakalį.

Gordonas pateikė ieškinį prieš Rusiją Europos Žmogaus Teisių Teismui (EŽTT).

Šaltinis: gordonua.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder