Josifas Baliukevič: apie autografą ant kasos čekio, darbą restorane ir kodėl nenorėjo dalyvauti „Muzikinėje kaukėje“

„Dažnai žmonės susigyvena su tavo vaidinamu personažu, tuomet nutinka ir kuriozinių situacijų.

„Dažnai žmonės susigyvena su tavo vaidinamu personažu, tuomet nutinka ir kuriozinių situacijų. Pavyzdžiui, prieina gatvėje ir klausia apie tai, kas vyko vakar arba šiandien seriale „Rimti reikalai“, o aš juk nežinau, nes serialas jau nufilmuotas ir nuoširdžiai negaliu jiems atsakyti.

Pamenu, kartą buvo toks nutikimas parduotuvėje, kai kasininkė paprašė pasirašyti ant čekio. Aš toks kaltas jaučiausi, nes už manęs stovėjo didelė žmonių eilė ir jie visi turėjo laukti, kol uždėsiu savo autografą“, – pusiau juokais, pusiau rimtai pasakoja LNK serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, aktorius Josifas Baliukevič.

Tiesa, kad nori vaidinti, jis suprato jau būdamas devintoje klasėje:

„Visą laiką svajojau dirbti darbą, kuris man patiktų. Tiesiog neįsivaizdavau savęs dirbančio nuo 8 iki 17 ir laukiančio savaitgalių, kaip kokio išganymo. Todėl aš visada galvojau apie kūrybinę profesiją. Buvau mąstęs apie dainavimą, tačiau tam, kad mokytumeisi muzikos, turėjai būti baigęs muzikos mokyklą, o mano tėvai manęs ten niekada neleido. Liko aktorinio studijos.“

Vis dėlto, tais metais, kai Josifas baigė mokyklą, muzikos ir teatro akademijoje nebuvo renkamas kursas. Todėl savo svajonių profesijos jam teko laukti metus. „Buvau įstojęs į Gedimino technikos universitetą, bet nuėjau į kelias paskaitas ir mečiau. Pradėjau dirbti restorane ir laukiau“, – sako jis.

Josifas neslepia, kad tik priartėjus stojamiesiems jį pradėjo kankinti nerimas: „Aš įrašiau tik vieną vietą. Iš pradžių galvojau, kad, jeigu neįstosiu, nieko baisaus, gal pabandysiu laimę svetur. Tačiau, kai prasidėjo stojamieji, pajutau tokį psichologinį spaudimą – o ką aš darysiu tada? Dėkui Dievui, įstojau!“

Šiais metais žinomas aktorius nusprendė jėgas išbandyti žiūrimiausiame BTV įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“.

„Įkalbėti mane buvo sunku, nemeluosiu. Kai pirmajame sezone dalyvavau „Kaukėse“ ir slėpiausi po Pandos kostiumu, projekto režisierė bandė mane kalbinti ateiti čia, bet aš kategoriškai paskiau – ne! Va praėjo laiko ir viskas apsivertė.

Net negalėčiau pasakyti, kad atsisakiau dėl to, jog bijau dainuoti. Tiesiog žinojau, kad dalyvavimas čia reikalauja labai daug laiko ir buvau teisus. Dabar tenka mokytis dainas važiuojant automobiliu“, – šypsosi vyras.

Šį šeštadienį jam mygtukas lėmė nelengvą užduotį – įkūnyti muzikos legendą Aleksą Lemaną. Kaip jo pasirodymą įvertins komisija, pamatysite laidoje.

Tuo metu įvairių muzikos šou dalyviui, atlikėjui Norbertui teks įkūnyti savo gerą draugą Radži: „Kadangi daug laiko esame praleidę kartu, aš jam iš karto pasakiau, kad būsiu juo. Radžio reakcija buvo tokia – kodėl tu pasirinkai šitą šlykščią dainą?“ – pasakoja jis.

Vis dėlto po Norberto pasirodymo kino ir teatro aktorė Toma Vaškevičiūtė sunkiai tramdys emocijas: „Praėjusią savaitę mane pravirkdė Marija, o šią savaitę jau pravirkdė Norbertas!“

Didžiausia vakaro staigmena tapo Aistės Pilvelytės įkūnyta roko grupė „AC/DC“.

„Šiandien yra antra laida, o mes turim tokius gerus pasirodymus!“ – neslėps aktorius Tadas Gryn. Jam pritars ir atlikėjas Jeronimas Milius: „Jūs gal išprotėjot? Tiek bombinių pasirodymų!“

Netikėtos dalyvių transformacijos – jau šį šeštadienį, 19.30 val., tik per BTV.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder