Justinas Jankevičius

Justinui Jankevičiui patikėtas „Sex guru“ vairas

Šiemet 15 metų jubiliejų švenčiantis „Domino" teatras savo žiūrovams pristato itin karštą naujojo sezono premjerą - interaktyvią komediją „Sex guru", kurios vairas patikėtas humoro jausmo nestokojančiam Justinui Jankevičiui.

Su didžiausiu nekantrumu premjeros laukia ne tik jis, bet ir komedijos režisierius Šarūnas Banevičius, kuris pažada, kad interaktyvus šou bus labai ryškus, įdomus, šiek tiek provokuojantis, labai juokingas ir tikrai protingas!

„Negalvokite, kad J.Jankevičius apie seksą žino viską.

Manau, kad žemėje nėra nė vieno vyro, kuris tobulai išmanytų šią sritį. Jei mes viską žinotume apie seksą,

Dieve, kaip būtų neįdomu. Apie seksą viena kryptimi kalbėti negalima. Tad apie jį kalbėsime ir juokingai, ir rimtai, ir labai intelektualiai, tarp kitko!", - šypsojosi komedijos režisierius.

Jeigu šią interaktyvią komediją „Domino" teatras būtų sugalvojęs statyti prieš 20 metų, vargu, svarsto Š.Banevičius, ar ji būtų tokia, kokia ji kuriama šiandien.

„Nes visi piktintųsi: oi, koks skandalingas spektaklis!

Tais laikais apie seksą kalbėdavome labai tyliai, kukliai, uždarame rate, viešų diskusijų nevykdavo, o ir santykių specialistų būdavo kur kas mažiau.

Šiais laikais net ir savo seksualines problemas spręsti su specialisto pagalba tapo norma. Į Lietuvą atkeliavo amerikietiška mada: apie viską reikia drąsiai kalbėtis.

Tai mes ir kalbėsimės! Jei žiūrovas bus nusiteikęs, mes jį kalbinsime, tačiau jei jis ateis tiesiog tyliai paklausyti, niekas jo į sceną netemps ir nebandys prakalbinti.

Šiuolaikiniai žmonės yra drąsūs, žingeidūs, todėl mūsų kuriamas šou turėtų suspindėti naujomis, ryškiomis spalvomis", - ambicijų neslėpė režisierius.

Pasak Šarūno, šio interaktyvaus šou esmė bus tikrai ne apie seksą, o apie susikalbėjimą tarp vyrų ir moterų.

Interaktyvus šou „Sex guru" nuo rugsėjo 22 d. pradės gastroles po visą Lietuvą.

Tai bus unikalus šou, kuriame pagrindiniais dalyviais taps žiūrovai.

J.Jankevičius komiškai, gan pikantiškai, tačiau išlaikydamas atstumą pristatys žiūrovams daug praktiškų patarimų ir gudrybių, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Ši komedija padės daugeliui atsakyti į klausimus, kurių anksčiau nedrįsdavo užduoti, bet kurie visą laiką kaitino kraują bei vaizduotę.

Justinas Jankevičius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder