Ką apie moters charakterį išduoda jos rankinės turinys?

Apie žmogaus charakterį gali išduoti net menkiausios smulkmenos: tvarka namuose, įprotis piešti tam tikrus simbolius, polinkis rinktis tam tikrus daiktus, ar k.t. Nieko nuostabaus, kad psichologai teigia, jog rankinės turinys taip pat gali atskleisti jos savininkės charakterį. Taigi, pasitikrinkite ką apie jūsų asmenybę atskleidžia rankinės turinys.

Rankinėje vyraujantis chaosas

Rankinėje įsivyrauja visiškas chaosas, jei su savimi tenka nešiotis ganėtinai daug daiktų, o didelėje ar vidutinio dydžio rankinėje nėra skyrelių, į kuriuos būtų galima susidėti tam tikrus daiktus.

Natūralu, kad vieno skyriaus rankinėje tvarkos palaikymas yra ganėtinai sudėtingas, tačiau būtent tokios rankinės pasirinkimas gali kai ką atskleisti ir apie jos savininkę.

Dažniausiai tokias rankines besirenkančios moterys nėra linkusios sunkiai ir atkakliai dirbti, jos greitai pavargsta nuo bet kokio darbo, tačiau visada yra pasiruošusios linksmybėms. Jos pirmenybę teikia tokioms rankinėms, į kurias daiktus būtų galima susidėti per daug nesukant galvos – juk yra kur kas įdomesnių užsiėmimų.

Pedantiškos tvarkos palaikymas

Nors tvarką rankinėse stengiasi palaikyti dauguma moterų, tačiau tą padaryti pavyksta tikrai ne visoms. Dažniausiai apsiribojama vien tik periodišku „generaliniu“ rankinės tvarkymu, o kasdien tam tikrų daiktų gali tekti gerai paieškoti.

Vis dėlto, kai kurios moterys stengiasi nuolatos palaikyti idealią tvarką rankinėje: jos žino, kur kokį daiktą padėjo, todėl prireikus gali jį nesunkiai surasti.

Pedantiškos moterys dažniausiai pasižymi ramiu, santūriu charakteriu, joms yra būdingi puikūs organizaciniai sugebėjimai. O kaipgi kitaip – juk palaikyti tvarką rankinėje nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kolekcionierės rankinė

Kai kurios moterys yra linkusios kaupti įvairius nepraktiškus daiktus: panaudotus kino ar teatro bilietus, čekius, siuntų vokus, ir t.t. Toks „kolekcionavimas“ išduoda, kad moteris nėra pakankamai praktiška: įprastai tokių rankinių savininkės yra atitrūkusios nuo realaus pasaulio ir skrajoja padebesiais.

Daiktai visiems gyvenimo atvejams

Kai kurios moterys savo rankinėse kaupia tokius daiktus, kurių tam tikrose situacijose gali prireikti. Tai gali būti vaistinėlė, manikiūro rinkinys, atsarginės pėdkelnės, ir t.t.

Šį sąrašą galima pildyti ir pildyti – kartais ir pačios moterys nustemba, ko galima rasti jų rankinėse. Tokių rankinių savininkės įprastai yra labai praktiškos ir geros širdies – prireikus jos visada yra pasiryžusios padėti.

Dalykiškas rankinės turinys

Tokioje rankinėje nerasime per daug daiktų, tačiau čia tikrai išvysime rašiklį, užrašinę ar net planšetinį kompiuterį. Tokių rankinių savininkės įprastai pasižymi dideliu pasitikėjimu savimi, ambicingumu ir savigarba, tačiau jos dažniausiai visiškai neturi humoro jausmo.

Kaip esate įpratusi nešioti rankinę?

Svarbu ne vien tik tai, kas yra rankinės viduje: apie jūsų asmenybę kai ką gali išduoti ir rankinės nešiojimo būdas:

Jei rankinė dažniausiai kabo ant sulenktos alkūnės, tikėtina, kad esate linkusi į pedantizmą: jums negaila laiko, kurį skiriate namų tvarkos ir jaukumo puoselėjimui. Esate linkusi rūpintis ne tik namų aplinka, bet taip pat ir jus supančiais žmonėmis, tačiau nepamirštate pasilepinti ir pati;

***

Jei rankinės rankenėles tvirtai laikote delne, tai parodo, kad jums būdingas itin tvirtas charakteris. Niekuomet neleidžiate savęs skriausti, o dėl artimųjų gerovės galėtumėte tiesiog kalnus nuversti;

***

Jei rankinę nešiojate ant peties, tai išduoda apie linksmą jūsų būdą. Esate linkusi kasdienybėje įžvelgti gražių dalykų, tiesiog dievinate komplimentus ir kitokį jums rodomą dėmesį. Vis dėlto, jei ranka, ant kurios peties kabo rankinė, yra nuleista, tai gali išduoti apie drovų jūsų būdą. Jei ranka yra padėta ant rankinės, tai parodo, kad esate labai energinga ir siekianti užsibrėžtų tikslų. Gyvenimo iššūkius esate linkusi priimti su itin dideliu entuziazmu, todėl jums sekasi visose srityse;

***

Jei rankinę laikote po pažastimi, tai byloja apie ganėtinai uždarą charakterį, tačiau tai taip pat parodo, kad esate tvirtos ir emociškai stabilios. Jums nesunku įveikti stresines situacijas, mokate ieškoti kompromisų bei nuslopinti įsiplieskusius ginčus;

***

Jei rankinę laikote už jos dugno, tai parodo, kad jūs nesate linkusi paisyti aplinkinių nuomonės, esate įsitikinusi savo teisumu, ir niekas to negalėtų pakeisti.

Rankinės dydis ir dizainas

Taip pat apie jūsų asmenybę kai ką gali išduoti ir rankinės dydis:

Jei renkatės didelę rankinę, tai gali išduoti, kad nuolatos plečiate akiratį, jums yra būdingas darbštumas ir atvirumas.

***

Jei esate linkusi rinktis prabangią, elegantiško dizaino rankinę, tai parodo, kad savo išvaizdai jums tikrai negaila pinigų, taigi, mėgstate išsiskirti iš minios ir  karts nuo karto pasilepinti.

***

Nedidelę delninukę dažniausiai renkasi tos moterys, kurioms yra būdingas itin tvirtas charakteris – jos žino savo vertę, ir niekuomet neleidžia savęs įžeidinėti.

Žinoma, dauguma mūsų rankines keičia kas sezoną ar dar dažniau, tad per metus sau galima prilipdyti tikrai nemažai etikečių. Moters charakterio vertinimas pagal jos rankinę tikrai ne visada yra tikslus, tačiau kartais tai gali pasufleruoti, ko iš jos galima tikėtis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder