Ką dovanoti mamai? Dovanų idėjos Motinos dienos proga

Kuo pradžiuginti žmogų, kuris mums suteikė brangiausia, ką turime – gyvybę? Motinos dienos proga įprasta dovanoti gėles, ypač šiuo metų laiku džiuginančias tulpes, o vaikai gamina mielus rankdarbius.

Tačiau kartais šią dieną brangiausią gyvenimo moterį norisi nustebinti ypatingai. Artėjant pirmajam gegužės sekmadieniui, siūlome idėjas, ką padovanoti mamai.

Poilsis

Mamos dažnai pasižymi nesavanaudiškumu ir savų poreikių aukojimu vaikų gerovės labui. Atsiminkime nemigo naktis, patirtas jūsų vaikystėje, ir taps aišku, kad geriausia dovana Motinos dienos proga yra poilsis ir įvairūs atsipalaiduoti leidžiantys malonumai. Tai galėtų būti nakvynė SPA viešbutyje, dovanų čekis masažui, manikiūrui ar kitoms grožio procedūroms. Taip pat tai gali būti ir kita su poilsiu susijusi smulkmena – šilkiniai miego akiniai ar jaukus pledas.

Knyga

Knyga – visuomet geriausia dovana. Ši taisyklė galioja ir renkant dovaną mamai. Tai ne tik materiali dovana, bet ir bilietas poilsiui, nuotykiui ar galimybei tobulinti save. Tik jūs geriausiai galite žinoti, koks skaitinys pradžiugins konkretų žmogų. Tačiau, visų pirma, siūlome atkreipti dėmesį į grožinę literatūrą – modernią ar klasiką. Mielas romanas, leidžiantis mintimis nusikelti į kitas šalis ar laikus gali tapti puikia atokvėpio valanda. Pasirinkę iš naujausių arba šiuo metu populiariausių knygų sąrašo padidinsite galimybę, kad dovanotos knygos mama nebus skaičiusi. Taip pat galite išrinkti negrožinę knygą atsižvelgdami į mamos pomėgius – ar tai būtų sodininkystė, ar kelionės. 

Malonūs atsiminimai

Mama dievina visas jūsų kartu praleistas akimirkas. Jų įamžinimas ir pavertimas į sentimentalią dovaną yra taiklus pasirinkimas Motinos dienos proga. Atrinkite labiausiai džiuginančias judviejų nuotraukas, atspausdinkite ir išrinkite joms dailų rėmelį. Tokia dovana papuoš mamos namus ir primins kaip vertinate drauge su ja praleistą laiką. Galite padovanoti ir visą albumą – jūsų bendrų atostogų ar anūkų nuotraukų, jei jau turite savo vaikų. Priminkite savo mamai, kad tik jos dėka ir patys turėjote galimybę tapti gerais tėvais.

Mielos smulkmenos

Atsiminkite vaikystę, kuomet mamai įteikdavote savo šiek tiek kreivai iškirptą atviruką, rankomis nulipdytą vazelę ar panašų rankdarbį? Trumpam į šiuos laikus galite sugrįžti padovanodami mielą smulkmeną. Nebūtina jos pagaminti patiems, užteks nuoširdžių, ranka užrašytų žodžių ant dailaus atviruko. O šalia – kvapnios žvakės, namų kvapo, mielo puodelio, jaukios pagalvėlės, stilingos užrašų knygelės. Šie ir panašūs jaukumą namuose kuriantys atributai pakels mamai nuotaiką ir kasdien primins jus.

Gardžios dovanos

Galbūt jūsų mama minimalistė ir visai nesidžiaugia ne pačios išsirinktais daiktais ir interjero atributais? Išeitis šiuo atveju yra valgomos dovanos. Tortą ar keksiukų visuomet galite iškepti patys. Jei tam nesiryžtate, ieškokite kokybiško šokolado, kavos ir arbatos. Gardžios dovanos ir originaliai supakuoti desertai, greičiausiai ilgai neužsistovės lentynoje. Tikėtina, kad patys būsite pavaišinti užsukę pokalbiui ir karšto gėrimo puodeliui.

Papuošalai ir aksesuarai

Deimantai yra geriausi moterų draugai – teigia gerai žinomas posakis. Galbūt jame yra šiek tiek tiesos. Papuošalai ir aksesuarai yra dar viena universali, kiekvieną moterį džiuginanti dovana. Tokio pobūdžio dovanos tikrai neprivalo būti brangios. Ieškokite pakabuko ar apyrankės, kuri turėtų jums abiems suprantamą simbolį. Pavyzdžiui, su vardų raidėmis, zodiako ar kitais, tik judviems suprantamais ir prasmingais ženklais. Galbūt jūsų mamą pradžiugintų ir skarelė, šiltos pirštinės ar šlepetės? Tokios dovanos yra ne tik gražios, bet ir praktiškos.

Būkite originalūs, tačiau nesijaudinkite ir nepersistenkite ieškodami tobulo varianto. Neabejojame, kad jūsų mama vis dar džiaugiasi bet kokia dovana iš savo mylimų vaikų rankų. Svarbu nepamiršti jos palydėti ir kitais meilės ir dėmesio ženklais: nuoširdžiu rūpesčiu, padėkos žodžiais ir kartu praleistu laiku. Visa tai parodys kaip vertinate svarbiausią savo gyvenimo moterį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder