Kad 2025 m. pasisektų, su kokiais aksesuarais švęsti Naujuosius metus

Iki Naujųjų metų likus mažiau nei mėnesiui, stilistai dalijasi patarimais, kokios spalvos drabužiais švęsti Naujuosius metus, koks manikiūras patiks žaliajai, medinei gyvatėlei ir kokią suknelę geriausia dėvėti.

Stilistė Yliko papasakojo apie vieną dalyką, į kurį merginos būtinai turėtų atkreipti dėmesį ir kurio Naujųjų metų išvakarėse nereikėtų pamiršti, nepriklausomai nuo figūros, proporcijų ar sudėjimo.

Ką vilkėti Naujųjų metų išvakarėse 2025 m.

Kalbame ne apie sukneles, rankines ar papuošalus, o apie lūpų dažus. Raudoni lūpų dažai Naujiesiems metams atneš sėkmę, svarbiausia pasirinkti tinkamą atspalvį.

Pasak stilistės, raudoni lūpų dažai turi ilgą istoriją nuo Senovės Egipto laikų. Senovės egiptietės raudonai lūpų spalvai sukurti naudojo sutrintus akmenis arba vabzdžius.

Viduramžiais raudonos lūpos buvo siejamos su raganavimu, religija turėjo blogą požiūrį į šią spalvą ir apskritai kaip toks lūpų dažymo būdas.

Iki 1870 m. makiažas buvo laikomas aktorių ir šokėjų prerogatyva. Juo labiau kad dažyti lūpas buvo galima tik nusimovus pirštines: visi lūpų dažai buvo išduodami balzamų pavidalu. 

Prekės ženklo įkūrėjo sūnus Aimé Guerlain, kuris taip pat plėtojo žvakių verslą, į vašką pridėjo spalvoto pigmento. Tada jis suformavo nedidelę tortinės žvakės dydžio jungtį ir buvo sukurti lūpų dažai, kokius žinome šiandien. 

Jis buvo įdėtas į dėklą ir pavadintas Ne m'Oubliez Pas („Nepamiršk manęs“). Tada merginos iš gerų šeimų, kurtizanės, garbingų šeimų motinos - visos ėmė dažytis lūpas. Tačiau ilgą laiką lūpas buvo galima dažyti tik siekiant „pabrėžti jų natūralų grožį“.

1915 m. įvyko dar vienas įvykis, kuris prisidėjo prie lūpų dažų populiarumo. Bendrovė „Scovill Manufacturing Company“ pagamino pirmuosius lūpų dažus apvaliame dėkle su svirtimis šonuose, kurias buvo galima ištraukti iš tūbelės. O 1923 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo išduotas pirmasis patentas išsukamam dėkliukui. “

Raudoni lūpų dažai Holivudo aktorių dėka tapo moterų pasitikėjimo savimi ir nepriklausomybės simboliu, o per Antrąjį pasaulinį karą - atsparumo ženklu“, - sakė stilistė.

Tikroji lūpų dažų revoliucija įvyko, kai buvo pradėti pardavinėti pigūs lūpų dažai „Tangee“, kurie kainavo 10 centų ir kurių buvo galima įsigyti prekybos centruose. Tai reiškė, kad jį galėjo nusipirkti kiekvienas - be gėdos.

Ryškiai raudoni lūpų dažai padės jums susikurti universalų šventinį Naujųjų metų išvakarių įvaizdį, puikiai papildys jūsų makiažą. Sukurkite šiek tiek švytintį veido atspalvį, paryškinkite akis akių šešėliais ir blakstienų tušu ir užbaigkite įvaizdį raudonais lūpų dažais.

Šaltinis: tsn.ua

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder