Svarbu, kad patalynė kuo ilgiau išliktų gaivi ir maloni liesti, nes daugeliui žmonių lova yra ypatinga poilsio ir atsipalaidavimo vieta.
Deja, gaivus kvapas po skalbimo gana greitai išnyksta, nes miegodami prakaituojame, kvėpuojame į pagalvę, sukamės nuo šono ant šono.
Specialistai teigia, kad, jei įmanoma, patalynę reikėtų keisti kas dvi savaites. Tačiau jei daug prakaituojate, geriau ją keisti kas savaitę.
Kad patalynė ilgiau kvepėtų gaiviai, ekspertai rekomenduoja skalbiant į skalbyklės būgną įdėti gabalėlį citrinos žievelės.
Citrusiniai vaisiai laikomi viena geriausių natūralių priemonių, minkštinančių audinius ir suteikiančių daiktams gaivų kvapą.
Taip pat manoma, kad citrinų kvapas teigiamai veikia miegą.
Kaip išsaugoti skalbinių gaivumą po skalbimo: veiksmingi būdai, kaip išlaikyti skalbinių gaivumą
Kad skalbiniai po skalbimo ilgiau išliktų gaivūs, reikės atlikti keletą manipuliacijų su čiužiniu:
prieš klodami lovą, išsiurbkite jį;
sumaišykite tris valgomuosius šaukštus valgomosios sodos su keliais lašais mėgstamo eterinio aliejaus
šiuo lengvu mišiniu ištepkite čiužinį;
kai mišinys visiškai įsigers į čiužinį (po kelių valandų), vėl jį išsiurbkite.
Dabar po skalbimo galite drąsiai kloti šviežią patalynę ir daug ilgiau mėgautis jos kvapu.
Pasirinkite tinkamą patalynę, kad ji ilgai išliktų gaivi.
Pirmenybę teikite tik natūraliems audiniams. Medvilnė laikoma geriausiu pasirinkimu patogiam miegui. Tačiau jei kalbama apie dekoratyvinius elementus (pagalves ir pan.), galite rinktis ir šilko ar sintetinius variantus.
Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagos tankį. Kuo ji tankesnė, tuo geriau. Tačiau ploni audiniai nėra patvarūs.
Žinoma, net ir šį kartą negalima persistengti, nes per tankus audinys gali būti standus ir sukelti nemalonių pojūčių miego metu.
Šaltinis: tsn.ua
Rašyti komentarą