Kaip išsaugoti vyrą pagal Zodiako ženklą: astrologų patarimai

Laiminga santuoka – didžiausia moterų svajonė. Kaip surasti idealų gyvenimo draugą ir prisirišti jį prie savęs? Astrologų patarimai padės jums geriau suprasti savo partnerį ir neprarasti jo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Venkite kasdienės rutinos. Jūsų uždavinys – paversti bendrą buitį švente. Šeiminis gyvenimas turi būti ryškus ir nepakartojamas. Pasitelkite fantaziją ir pasistenkite namų įsipareigojimus pakeisti įvairiais nuotykiais.

Niekada nepriekaištaukite jam ir nebarkite. Ugninis ženklas nepakenčia spaudimo iš šalies. Nesistenkite pakeisti jo įsitikinimų ir perdaryti jo.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tapkite jam ne tik žavinga gyvenimo drauge, bet ir ištikima pagalbininke. Jaučiui svarbu jausti jūsų palaikymą ir suvokti, kad esate pasirengusios pulti jam į pagalbą bet kuriuo paros metu. Nepamirškite girti jo ir džiaugtis jo pasiekimais. Jautis mėgsta komplimentus, pataikavimą ir meilikavimą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Labiau už viską šio ženklo vyras bijo nuobodulio ir monotonijos. Šeiminį gyvenimą jis laiko tikru pragaru, todėl ilgai išsisukinės nuo santuokos įregistravimo.

Rutininiai buitiniai įsipareigojimai jam – baisiausia bausmė. Elkitės su juo kaip su vaiku. Atleiskite už kvailas išdaigas, neužverskite jo finansinėmis ir buitinėmis problemomis, stenkitės suteikti jam kuo daugiau laisvės.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys – materialinių vertybių ir tradicijų gerbėjas. Jo gyvenime viskas turi būti teisinga. Iš pradžių jis apsirūpins būstu, įsigys automobilį, pasiruoš finansinių atsargų, tik tada ryšis įsitaisyti žmoną ir vaikų. Jei norite prisirišti prie savęs Vėžį, nesikiškite į jo planus ir padėkite juos įgyvendinti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Vien tik pagyros ir jokio spaudimo! Nekontroliuokite Liūto ir netrukdykite jam. Žavėkitės kiekvienu jo žingsniu ir nesistenkite dominuoti. Liūtas turi jaustis šeimos galva. Neperimkite iš jo lyderio statuso.

Stenkitės nusileisti jo kaprizams, švelniai užglaistykite nesusipratimus ir pasufleruokite išmintingus sprendimus. Veikite lengvai ir nepastebimai.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pagarba pirmoje vietoje. Pripažinkite jo autoritetą. Pasiruoškite nusileisti jo pasiūlymams. Skaitykitės su jo nuomone ir tarkitės su juo kiekvienu klausimu.

Parodykite vyrui, kad jis įdomus jums ne tik kaip partneris, bet ir intelektualus pašnekovas, išmintingas patarėjas ir ištikimas draugas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kaprizingas ir ambicingas vyras. Jo išrinktoji vienu metu turi būti sumani namų šeimininkė, žaisminga meilužė, rūpestinga motina ir atkakli karjeristė. Vyras bus labai priekabus ir reiklus.

Stenkitės atrodyti tvarkinga ir kruopščiai besirūpinanti savo išvaizda ne tik darbe, bet ir namie. Atsisakykite chalatų ir pižamų. Jūsų užduotis – kelti jo susižavėjimą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Aistringas ir karštas partneris neleis jums nuobodžiauti nė minutės. Santykiai su juo bus panašūs į vulkano išsiveržimą. Būkite atsargios, kad neatsidurtumėte po lava.

Karštas vyras nemėgsta vienodumo ir gali greitai prarasti susidomėjimą dama. Nenorite jo prarasti? Pasiruoškite užkariauti ir stebinti jį kiekvieną dieną. Jis didelį dėmesį skirs meilės žaidimams. Būkite atsipalaidavusios ir pasiruošusios eksperimentams.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Laisvė jam svarbiausias dalykas. Neribokite Šaulio ir nesistenkite perdaryti jo pagal egzistuojančius standartus. Šis ženklas nemėgsta įkyrumo ir manipuliacijų. Jam nereikia patarėjos, kuri nurodinėtų, kaip gyventi ir ką daryti.

Vyras nori matyti jus kaip partnerę, kuri priims jį tokį, koks yra. Stenkitės švelniai užglaistyti konfliktus ir venkite isterijų. Pasiruoškite aktyviam gyvenimui ir nekelkite skandalų, jeigu Šaulys sumanys vakare susitikti su draugais be jūsų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Meilės prisipažinimai glosto Ožiaragio širdį. Nepamirškite nuolat sakyti, kaip juo žavitės. Parodykite jam savo pasirengimą visiškai jam nusileisti ir visada būti kartu.

Žemiškasis Ožiaragis mėgsta stabilumą. Jam reikia sukurti patikimą užnugarį. Būkite maksimaliai natūralios ir nuoširdžios su juo. Vyras turi suprasti, kad jūs – svarbiausia jo gyvenimo puošmena.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jūsų užduotis yra būti švelnia ir nuolaidžia, tačiau nesistenkite pavirsti nuolankia verge. Laikykitės saiko. Skaitykitės su jo nuomone ir palaikykite net beprotiškus jo sumanymus.

Pagal galimybę padėkite jam realizuoti jo planus. Nesikabinkite jam ant kaklo ir neišvarginkite nuolatiniais meilės prisipažinimais. Vandenis turi turėti galimybę likti vienas su savo mintimis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Suaugęs Žuvų ženklo vyras – tai vaikystėje nepakankamai mylėtas vaikas. Jam kaip oro reikia jūsų dėmesio ir rūpesčio. Apgaubkite jį motiniška šiluma ir sukurkite jaukų lizdelį. Girkite jį už bet kokią smulkmeną.

Stenkitės nepastebėti jo klaidų ir neakcentuokite į jas savo dėmesio. Svarbu nepersistengti ir demonstruojant rūpinimąsi. Vis dėlto vyras svajoja ne apie motiną, o apie romantišką ir paslaptingą merginą.

Sidebar placeholder