Kaip mėnulio pilnatis veikia kiekvieną Zodiako ženklą?

Pilnatis – viena mistiškiausių mėnulio fazių, kurios metu dauguma žmonių jaučiasi tarsi nesavi. Tai – pavojingas metas, kuomet galimi įvairūs netikėtumai.

Ne viskas priklauso vien tik nuo mus supančių aplinkybių – astrologai teigia, kad kiekvieną Zodiako ženklą pilnatis veikia labai skirtingai, todėl įdomu ir naudinga sužinoti, kaip ši mėnulio fazė gali veikti mus.

Avinas

Pilnaties metu Avino ženklo atstovai yra nusiteikę labiau rizikuoti ir kartais tai gali baigtis didele nelaime. Astrologai pataria per pilnatį būti kiek įmanoma atsargesniems ir vengti pernelyg rizikingų veiksmų.

Nors pilnaties metu daugumai Avino ženklo atstovų kyla azartas nuveikti ką nors neįprasto ar išbandyti savo jėgas dar neatrastose srityse, tačiau tam yra palankesnės kitos mėnulio fazės.

Jautis

Pilnaties metu Jaučio ženklo atstovams rekomenduojama vengti konfliktų bendraujant su kitais žmonėmis.

Šiuo laikotarpiu dauguma Jauč būna dirglesni, tačiau tai tikrai nėra priežastis nuolatos kitiems priekaištauti, ginčytis ir įrodinėti savo tiesas.

Būkite atsargūs: neapgalvoti veiksmai gali negrįžtamai sugadinti santykius su jums brangiais žmonėmis.

Dvyniai

Per mėnulio pilnatį Dvyniams neretai stinga energijos, todėl jie nori nuo visko atsiriboti ir tiesiog pabūti su savimi.

Nors tam tikrose situacijose tai gali būti labai naudinga, tačiau dėl energijos ir motyvacijos trūkumo gali nukentėti atliekamų darbų kokybė.

Kad taip nenutiktų, vertėtų dažniau išeiti pasivaikščioti ar tiesiog pasimankštinti – tikėtina, kad tai suteiks daugiau jėgų.

Vėžys

Pilnaties metu Vėžio ženklo atstovai paprastai būna labai aktyvūs ir nusiteikę kalnus nuversti, tačiau jie negali pakęsti netikėtumų, dėl kurių gali žlugti jų kruopščiai parengti planai.

Tai gali kaip reikiant suerzinti Vėžį ar net iššaukti jo agresiją, todėl šio ženklo atstovams reikėtų ieškoti būdų, kurie padėtų nusiraminti ir atgauti dvasinę pusiausvyrą.

Liūtas

Per mėnulio pilnatį Liūto ženklo atstovai dažniausiai būna gana nervingi. Šiuo laikotarpiu daugybė dalykų gali klostytis ne pagal iš anksto susikurtą planą ir tai gali tapti Liūto nuolatinio nerimo priežastimi.

Per pilnatį Liūtams reikėtų išmokti ramiau reaguoti į įvairius netikėtumus ir pokyčius, bei nesustojant žengti pirmyn. Laimei, delčiai pakeitus pilnatį viskas grįžta į savas vėžes.

Mergelė

Pilnatis Mergelės ženklo atstovus skatina ieškoti naujų galimybių. Kai daugelis kitų Zodiako ženklų jaučiasi išsekę ir praradę jėgas, Mergelės tiesiog spinduliuoja energija ir yra pasiryžusios nuveikti iš tiesų nemažai.

Šiuo laikotarpiu palanku pradėti naujus projektus ir pristatyti savo idėjas: tikėtina, kad tai Mergelėms atneš nemažą sėkmę. Tačiau pilnaties metas Mergelėms gali būti ir gana pavojingas: jei garsiai kalbėsite apie savo idėjas ir planus, rizikuosite, kad jūsų sumanymai paprasčiausiai bus nugvelbti.

Svarstyklės

Pilnaties metu Svarstyklėms gali tekti susidurti su finansiniais sunkumais. Prasta nuotaika gali skatinti dažniau išlaidauti, todėl tai gali kaip reikiant paploninti piniginę.

Nors šis laikotarpis finansiškai nėra pats sėkmingiausias, tačiau Svarstyklės gali tikėtis pasisekimo meilės srityje. Šio ženklo atstovai pilnaties metu būna labai patrauklūs!

Skorpionas

Mėnulio pilnaties metu Skorpionai įgauna energijos ir įprastai būna gerokai aktyvesni. Tai – palankus metas, kuomet naudinga užbaigti anksčiau pradėtus darbus ar net planuoti tolimą ateitį.

Nors ši mėnulio fazė Skorpionams neretai atneša sėkmę, tačiau vertėtų pasistengti palaikyti gerus santykius su aplinkiniais ir nesivelti į konfliktus, kuriuos numalšinti gali būti labai sudėtinga.

Šaulys

Pilnaties laikotarpiu Šauliai įprastai būna labai aktyvūs ir nusiteikę rizikuoti, tačiau astrologai pataria būti atsargesniems ir visuomet įvertinti galimus pavojus.

Per mėnulio pilnatį Šauliams nerekomenduojama imtis tokios veiklos, kuri jiems neatrodo pakankamai maloni.

Jei darysite kažką, kas jums neteikia jokio džiaugsmo, tai gali prišaukti nelaimę. Vertėtų susitelkti į mėgstamą veiklą ir nepasiduoti aplinkinių spaudimui.

Ožiaragis

Mėnulio pilnaties metu Ožiaragiams tenka patirti nemažai streso.

Šio ženklo atstovams yra ypatingai svarbu, kad viskas vyktų pagal planą, tačiau per pilnatį gali pasitaikyti įvairių netikėtumų, kurie gali išmušti Ožiaragį iš vėžių.

Tvyrantis chaosas Ožiaragiams kelia didžiulę įtampą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad pilnatį labai greitai pakeičia delčia, todėl visos problemos tėra laikinos.

Vandenis

Nors Vandeniai ypatingai daug dėmesio skiria bendravimui su aplinkiniams, tačiau mėnulio pilnaties laikotarpiu vertėtų vengti bendravimo su toksiškais žmonėmis.

Jei jaučiate, kad bendraudami su tam tikrais asmenimis negalite susikaupti, tikėtina, kad jie išsiurbia dalį jūsų energijos. Jei yra galimybė, per mėnulio pilnatį reikėtų kuo daugiau laiko praleisti vienumoje ar bendrauti tik su tais žmonėmis, kuriais besąlygiškai pasitikite.

Žuvys

Mėnulio pilnaties metu Žuvys gali pasigirti sustiprėjusia intuicija, todėl priimant svarbius sprendimus vertėtų pasikliauti savo nuojauta.

Vis dėlto, astrologai pataria būti atsargesniems bendraujant su nepažįstamaisiais: iš pirmo žvilgsnio jų ketinimai gali atrodyti visai nekalti, tačiau vėliau gali paaiškėti, kad šie asmenys paprasčiausiai siekė jumis pasinaudoti.

Nepraraskite budrumo, nes priešingu atveju galite turėti nemalonumų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder