Kaip prisišaukti meilę vienišosioms?

Štai keletas patarimų, kurie, ezoterikos žinovų nuomone, padeda prikviesti į namus ilgai lauktąjį svajonių princą. Išbandykite, jei pasiilgote meilės, bet jos vis dar nesulaukiate.

Panaikink visus ankstesnių romanų pėdsakus. Būtina nutraukti visus ryšius, saistančius su praeitimi. Išmesk senus meilės laiškus, mielas smulkmenėles ir dovanėles iš buvusių mylimųjų, nors tai tebūtų ir sudžiūvęs jo dovanotos gėlės žiedelis tarp knygos lapų.

Atsikratyk moterų portretų. Žinovai tvirtina, kad moters portretai namuose pritraukia vienatvės energiją.

Jei esi vieniša ir ieškai gyvenimo draugo, greitų teigiamų pokyčių gali sulaukti išmetus iš savo gyvenamųjų patalpų visus paveikslus ir nuotraukas, kurie vaizduoja moterį vieną. Na, jei labai brangini savo pačios portretą, jį gali kuriam laikui „paskolinti“ artimiesiems ar draugams.

Pakeisk kambario nuotaiką. Jei prie lovos stovi tik viena spintelė, o visas kambarys prigrūstas vien tavo daiktų, susidaro įspūdis, kad tau patinka gyventi vienai, ir čia nėra erdvės vyrui. Kosmetikos buteliukai, rožiniai kvepalų flakonėliai, minkšti pliušiniai meškiukai ir lėlės taip pat nepritraukia vyriškos energijos.

Beje, vyrišką energiją tame kambaryje, kuriame turėtų būti jūsų meilės zona, atbaido ir „paaugliški“ ar darbiniai elementai: iš darbo parsinešami dokumentai, kompiuteris, treniruokliai ir pan. Rask jiems kitą vietą. 

Atsikratyk aštrių daiktų. Kambaryje, kuriame tu lauki savo svajonių princo, neturi būti aštrių, duriančių daiktų, smailių kampų. Neturi būti netgi kaktusų, nes visi duriantys dalykai sukelia įtampą čia apsilankiusiam svečiui.

Tiesa, nepersistenk. Jei aplinkoje vyraus vien vyriškos energetikos daiktai, bus taip pat negerai. Pasak žinovų, norint, kad gyvenimas būtų harmoningas, būtina išlaikyti vyriško ir moteriško prado energijos balansą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder