Kaip reaguoja į vienatvę skirtingi Zodiako ženklai

Dar ne taip seniai vienatvė buvo laikoma vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo neganda. Šiuolaikiniame pasaulyje vis daugėja jaunų žmonių,  norinčių ilgiau mėgautis laisve ir neskubančių suvaržyti savęs santuokos saitais ir įžadais.
 

Ką reiškia vienatvės pojūtis kiekvienam  Zodiako ženklui?

AVINAS (03 21–04 20)

Būdamas nepriklausomas savo vidumi ir siela, Avinas tiesiog negali pakęsti šeimos jungo. Tai iš prigimties lyderis, pats mėgstantis kontroliuoti savo gyvenimą „nuo iki“.

Todėl šio Zodiako ženklo atstovams labiau priimtini laisvi santykiai ir viengungiškas gyvenimas.

Vienišių Avino žmonių gyvenimas be įsipareigojimų suteikia galimybę šio ženklo atstovams daryti tai, ko jie nori ir kaip nori.

Kitaip tariant, sunku, o kartais net neįmanoma primesti jiems savo sąlygas ir norimą gyvenimo būdą.

JAUTIS (04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovas – tai dar viena asmenybė, labai vertinanti nepriklausomybę ir individualumą.

Ir nors Jaučio žmonės neretai būna labiau savo vienatvės vergai nei lyderiai, jų užsispyrimas stimuliuoja daryti taip, kaip kitiems dažniausiai nepatinka ir nepriimtina.

Užtat ne juokais supyksta, jei tenka elgtis kitaip.

Jaučio žmonės mėgsta stabilumą, pastovumą, todėl netikėtai atsiradus reikalui pakeisti savo nusistovėjusį gyvenimo būdą net ir dėl savo gyvenimo meilės, jie smarkiai išsigąsta

 Beje, ir užklupusi vienatvė po ilgalaikės santuokos  sukrečia juos ne mažiau.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Veržliems, energingiems ir nenustygstantiems vietoje bei impulsyviems ir nepriklausomiems Dvyniams vienatvės pojūtis nėra skausmingas ir nepakeliamas.

Mat jie neretai tai kompensuoja kelionėmis į tolimus kraštus, linksmybėmis triukšmingose draugų kompanijose.

Akivaizdu, kad Dvynių žmonės nemėgsta įsipareigojimų, susijusių su santykiais.

Todėl jiems gana greitai nusibosta net ir patys geriausi santykiai. Užtat  neretai viskas baigiasi tuo, kad Dvyniai nevengia ir atsitiktinių arba trumpalaikių ryšių.

Jiems svarbiausia nebūti atsakingiems ir kartu išsaugoti savo laisvę bei nepriklausomybę. Viena. Unsplash.com

VĖŽYS (06 22–07 22)

Prieštaringi, gana sunkiai išlukštenami riešutėliai, bet charizmatiški Vėžio žmonės neretai net  patiria malonumą būdami vienatvėje, todėl vienišių gyvenimas  jiems – ne problema.

Kita vertus, šio ženklo atstovai gana prieraišūs, pripranta prie žmogaus ir net tampa priklausomi.

Tai reiškia, kad šiems žmonėms reikia, jog kažkas jais rūpintųsi, turėtų prie ko prisiglausti bei padėtų įveikti užplūdusias emocijas.

Išvada labai paprasta: ilgai likti vienišiems Vėžiams sunku.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Nors šio Zodiako ženklo atstovai neretai ir didžiuojasi savo tariama nepriklausomybe, iš tikrųjų jie retai būna vienišiai.

Pirmiausiai jiems reikalingas partneris dėl to, kad galėtų laikyti juos, išdidžius ir tuščiagarbius Liūtus, už trumpo pavadėlio.

Nors patys jokiu būdu ir neprisipažintų esantys nuo kažko priklausomi.

Kita vertus, juk turi kažkas nuolat jais didžiuotis, juos girti ir garbinti. Nes Liūto žmonės tiesiog be to negali gyventi.

Todėl taip patogu turėti šalia nuolatinį partnerį. Ir ne vieną... Galų gale, koks karalius be palydos?! 

 

MERGELĖ (08 24–09 23)

Nors ir įdomi, bet kartu ir sudėtingo charakterio Mergelė prie bet kurios situacijos prieina žvelgdama iš praktiškos pozicijos.

Todėl net ir vienatvėje ji atranda sau pliusų.

Mergelės ženklo atstovams niekada nebūna nuobodu vienumoje su savimi. Iš tikrųjų, kaip gali būti nuobodu su tokiu įdomiu žmogumi?! Stebėtina, bet Mergelės ženklo žmonės retai būna vienišiai. Mat jiems pirmoje vietoje – šeima ir saugumas bei pastovumas.

Sėkmingai ar ne pavyksta tai padaryti – kitas klausimas.

Todėl šio ženklo atstovai paprastai lengvai atsisako vienatvės, nors galėtų atrasti tūkstančių protingų sprendimų nedaryti to. Ne veltui sakoma, kad lazda turi du galus: joms būna gan sunku atrasti lygiavertį ir atsidavusį partnerį. 

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Skirtingai nei ankstesnis Zodiako ženklas, Svarstyklės mėgsta triukšmingas kompanijas ir viešumą! Kitas išskirtinis jų bruožas – turi savo nepriklausomą nuomonę visose gyvenimo srityse.

Bet jei tenka rinktis tarp minios ir vienatvės, tai Svarstyklės rinksis minią. Tą patį galima pasakyti ir apie santykius: anot jų, partnerių niekada nebūna per daug!

Kaip ir Liūto žmonės, šio ženklo atstovai taip pat mėgsta, kai jais žavisi ir garbina, kartodami tuos pačius komplimentus šimtus kartų.

Taigi, šio ženklo atstovai neišgyventų be daugybės gerbėjų, kaip be vandens lašo. Todėl Svarstyklėms vienatvė gali būti tik kaip pereinamasis etapas nuo vienų santykių prie kitų.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo žmonės – ambicingi, nuolat įtarūs, todėl, suprantama, ir nepasitiki kitais. Be to, Skorpiono žmonės dažnai būna pernelyg užsiangažavę ties savimi ir savo reikalais.

Taip pat gal net perdėtai linkę susireikšminti, užtat nebelieka nei laiko, nei noro galvoti apie kitus.

Todėl reikia įdėti nemažai pastangų, norint užkariauti Skorpiono pasitikėjimą ir simpatijas. Bet jei kuriam nors iš jūsų tai pavyktų padaryti, Skorpiono ištikimybė ir atsidavimas jums garantuoti.

Nepaisant to, šio ženklo atstovai gali būti laimingi santuokoje su „nepastebimu“ partneriu, nes Skorpionas nė už ką neužleis savo lyderio pozicijų ir, savaime suprantama, nenusileis.

O jei nepavyksta to pasiekti, šio ženklo žmonės gali gana ramiai pragyventi ir vienatvėje, kur jiems niekas netrukdys ir nenurodinės, kaip gyventi.

Kaip nė vienam kitam Zodiako ženklui, Skorpionui tinka posakis: „Aš pats savo likimo kalvis.“

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šauliai be galo myli žmones, tiksliau, priešingos lyties atstovus, bet nemėgsta įsipareigoti.

Jiems arčiau širdies – laisvė ir nuotykiai, todėl arba jie atranda atsidavusį, kantrų partnerį, pasirengusį laukti ir nesurišantį Šauliui rankų bei kojų, arba  jie ir toliau mėgaujasi gyvenimu nerūpestingoje vienatvėje.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai lygiai taip pat neskuba pasitikėti žmonėmis, kaip ir Skorpiono žmonės.

Atsargūs ir įtarūs Ožiaragiai jaučia pasitikėjimą tik savo jėgomis.

Be to, jie gali apseiti ir išgyventi be kitų liaupsių, pagyrimų ir žavėjimosi, ne taip kaip Liūtai ar Svarstyklės. Todėl vienatvė Ožiaragiui – nėra nei kankynė, nei prakeiksmas. 

VANDENIS (01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo žmonės kaip Dvyniai ir Šauliai jaučia tikrų tikriausią fobiją įsipareigojimams ir atsakomybei.

Be to, Vandenio ženklo žmonės išsiskiria iš kitų tuo, kad niekada nepriklauso kuriam nors vienam žmogui visa savo esybe.

Vandenis visada laiko atitinkamą atstumą net ir  su tais, kuriuos iš tikrųjų myli.

Taip, jis sugeba mylėti, bet kartu nori išsaugoti savo individualumą, turi jaustis laisvas ir nepriklausomas. Todėl jis visai gerai jaučiasi ir vienumoje.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Iš visų Zodiako ženklų Žuvims labiausiai reikalinga tvirta šeima ir patikimas užnugaris.

Vienatvė pirmiausia pavojinga jų psichinei sveikatai.

Kadangi šio Zodiako ženklo žmonės neretai būna pernelyg jausmingi ir linkę gailėti savęs, tai jiems itin reikalingas partneris, supratingas žmogus šalia, galintis nuraminti juos, priglausti, pagailėti.

Be to, Žuvims kaip oras reikalingas palaikymas, nes jos dažnai nepasitiki savo jėgomis.

Panašu, kad dėl tos pačios priežasties Žuvų žmonės nagais kabinasi į bet kokius santykius, kad tik neliktų vieni.

Archyvų nuotr.
 

Sidebar placeholder