Kalėdos namuose: praktiški dekoravimo patarimai

Kalėdos – viena iš laukiamiausių metų švenčių, kurios nekantriai laukia ne tik vaikai, bet ir suaugę. Kiekvienais metais laukiame skaniausių patiekalų, šiltų susibūrimų su šeima ir draugais. O kad laukimas taptų dar ypatingesnis ir susitikimai su artimaisiais dar jaukesni, dekoruojame namus kalėdine atributika. Tad peržvelkime praktiškus puošybos ekspertų patarimus dekoruojantiems namus šįmet.

Kelios naudingos įžvalgos

Interjero detalės turi perteikti šventišką nuotaiką, todėl svarbu neperkrauti erdvės.

Dažnai pasitaiko atvejų, kai dekoracijomis tiesiog sukuriamas chaosas. Todėl žemiau pateikiame kelis praktiškus patarimus, kurie padės stilingai dekoruoti namus.

Pasirinkite šiltas spalvas.

Naudodami šiltas spalvas namuose, akimirksniu sukursite šiltą ir jaukią atmosferą.

Todėl mėgautis karštu gėrimu ar vakariene svetainėje bus kur kas maloniau. Norėdami įsigyti šiltos spalvos lempučių ar originalių puošybos detalių, apsilankykite internetiniame prekybos salone Imdeco.lt.

Valykite dirbtinę eglutę.

Ištraukę iš sandėliuko eglutę, stenkitės ją kuo kruopščiau nuvalyti.

Susikaupęs dulkių kiekis ne tik kenkia sveikatai, bet ir pakeičia jos spalvą. Taip pat svarbu išjudinti šakas, kad jos atrodytų kuo natūraliau. Žinoma, tai užims šiek tiek laiko, tačiau vaizdas vertas rezultato.

Nepamirškite kitų dekoravimo vietų.

Eglutė yra šventės centras, tačiau svarbu nepamiršti ir kitų svarbių dekoravimo vietų: lauko durų, laiptų, židinio viršaus (jei tai saugu). Dekoro ekspertai rekomenduoja ant durų pakabinti vainiką arba papuošti šių rėmą.

okiu būdu pasveikinsite kiekvieną svečią ar kaimyną, kuris praeis pro jūsų namus.

Papildykite interjerą dirbtinėmis gėlėmis.

Tai yra puikus dekoro elementas, kurį galima naudoti bet kur.

Didelės priežiūros nereikalaujančios dekoracijos gali puikiai papuošti tiek valgomojo, tiek vonios erdvę.

Atsižvelgę į patarimus, galėsite mėgautis skoningai dekoruotais namais. Eglutė, papuošta išskirtiniais stiklo žaisliukais, suteiks ypatingą šventinį jausmą. O lauko dekoracijomis ant durų džiaugsis praeiviai ir svečiai.

Kada metas puošti namus?

Vieni namus pradeda puošti dar lapkričio mėnesį, kiti – gruodžio pradžioje, o dar kiti – dieną prieš Kalėdas.

Dekoro ekspertai vieningai sutinka, kad nėra vieno teisingo atsakymo. Svarbiausia šeimoje surasti bendrą kompromisą, kuris tenkins visų norus ir leis drauge džiaugsmingai šventėms ruošti namus.

Kai galvoje pradeda skambėti kalėdinės dainos, tikėtina, kad jau metas dairytis dekoracijų. Atsižvelgę į patarimus ir iš anksto pasiruošę dekoracijas, galėsite ramiai pradėti kurti šventinę nuotaiką namuose.

Gerai pagalvojus, paruošti būstą Kalėdoms šiek tiek anksčiau išties verta – juk į jaukius namus kur kas smagiau sugrįžti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder