Karantinas sustabdė aktorės J. Zinkevičiūtės darbus, bet ne aistrą: pasinėrė į naujus pomėgius

Žinoma Lietuvos teatro, televizijos ir kino aktorė, knygos „Puodelis kavos prie jūros“ autorė Justė Zinkevičiūtė neslepia liūdesio, jog dėl pandemijos teko atšaukti repetuotus spektaklius ir kuriam laikui sustabdyti aktorystę. 

Tačiau moteris karantino dienas praskaidrina užsiimdama mėgstama veikla – apie savo naują aistrą bei tai, kaip sekasi rašyti antrąją knygą, ji papasakojo TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“.

Dėl šalyje įvesto karantino, siekiant laikytis visų saugumo reikalavimų, šį projektą kurianti prodiuserinė kompanija „TV Topas“ pakoregavo laidos koncepciją ir joje į azartišką dvikovą dėl geresnio kulinaro vardo stoja ne žinomi žmonės, o laidos vedėjai, šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir Dilanas Dampella Gamage.

Nuspręsti, kuris iš jų geresnis kulinaras, tenka kviestinei žvaigždei, kuri, įvertinusi abu patiekalus, išrenka jam skanesnį.

Organizatorių nuotr.

Laida „Virtuvės istorijos“© TV3

Šios savaitės laidos kulinarinė tema – gurmaniškos salotos su brandinta jautiena, būtent todėl „Vokė-III“ baldų salone įkurtoje studijoje Ilona jas ruoš su gervuogėmis ir traškiu keptu ožkos sūriu, o Dilanas – su medaus ir garstyčių padažu. Na, o šių patiekalų ragauti atvyks aktorė ir moteriškosios filosofijos skleidėja J. Zinkevičiūtė.

Moteris atvirauja, jog karantino laikotarpis – itin sudėtingas meno ir kultūros atstovams, mat darbai, spektakliai ir renginiai sustoję jau daugiau nei pusmetį. Tačiau Justė laisvą laiką išnaudoja itin kūrybiškai. Pasirodo, viena iš jos naujai atrastų aistrų – maisto gaminimas. Taip pat laisvą laiką ji skiria ir antrajai savo knygai.

„Norisi vis įdomesnio maisto paragauti, o kai restoranai šiuo metu yra uždaryti, esu priversta gaminti pati. Labai mėgstu picas, makaronus, dievinu ir jūrų gėrybes bei jautieną. Mano firminis patiekalas – lazanija, tačiau, kai ją visą suvalgau, tenka bėgti krosus miškais“, – laidoje juokavo Justė.

Nidoje gyvenanti aktorė tvirtina, kad jūra visada buvo jos didžiausias įkvėpimo šaltinis. Būtent jos įkvėpta Justė sukūrė ir moteriška filosofija paremtą prekės ženklą „Pasimatuok jūrą“, kuriame drąsiai realizuoja visas savo kūrybines mintis.

„Teatrai yra uždaryti, darbai yra sustoję, bet aš turiu savo projektą – moterišką filosofiją „Pasimatuok jūrą“. Tai mano antra asmeninė scena, kalbanti apie vidinį moters grožį ir kurianti apie išorinį“, – laidoje pasakojo aktorė.

Organizatorių nuotr.


Laida „Virtuvės istorijos“ © TV3

Prieš keletą metų Justė visas savo galvoje tūnančias mintis sudėjo į puslapius ir išleido gerbėjų dėmesį lengvai pelniusią knygą „Puodelis kavos prie jūros“. Tačiau tuo kūrybinis procesas nesustojo – aktorė toliau aktyviai užsiima rašymu ir jau šiemet žada pristatyti naujienas.

„Artimi žmonės sako, kad esu skūpa, nes neparašau knygos, jeigu siuvu drabužius – tai mažais kiekiais. Dažnai manęs klausia, ar man gaila pasiūti daugiau. Negaila, aš tik noriu maksimalios kokybės. Be to, aš jaučiuosi atsakinga už tas moteris, kurios dėvės mano drabužius ar skaitys mano knygą. Noriu, kad jos gautų daug įkvėpimo. Bet pažadu, kad šiemet sulauksite mano antrosios knygos“, – laidoje pasakojo Justė.

 

Sidebar placeholder