Kim Kardashian

Kim Kardashian po išsiskyrimo su Pete'u Davidsonu laive mėgavosi jūros pramogomis

Kim Kardashian sekmadienį su šeima išplaukė į Coeur d'Alene, Aidaho valstijoje, kur plaukiojo valtimi ir mėgavosi jūros pramogomis. 41 metų "Kardashians" žvaigždė vilkėjo gilią juodą liemenėlę, kurią paliko iš dalies atsegtą, atidengdama gausią iškirptę, o akis slėpė dideliais juodais akiniais.

Realybės šou gražuolė savo platinines plaukų sruogas laisvai susegė į netvarkingą kuodą, kurį prilaikė baltas plaukų segtukas.

Vienu metu Kim buvo pastebėta nusiėmusi akinius nuo saulės ir kažką tikrinanti telefone. 

Atrodo, kad verslininkė šią dieną leido atsiskleisti savo natūraliam grožiui.  

Devynis mėnesius trukęs Kim romanas su buvusia "Saturday Night Live" žvaigžde baigėsi rugpjūčio pradžioje, jam filmuojantis filme "Burtininkai" Australijoje, kur Kim liepos mėnesį lankėsi pas jį ir romantiškai praleido laiką Daintrio atogrąžų miškuose.

Tačiau prabangios viešnagės prabangiame penkių žvaigždučių "eko namelyje" džiunglėse akivaizdžiai nepakako poros santykiams išgelbėti. 

Pete'ui artimas šaltinis portalui DailyMail.com sakė: "Jie išsiskyrė visiškai draugiškai. Jie puikiai leido laiką, kol tai truko, bet dėl didelio atstumo ir skirtingų prioritetų viskas baigėsi".

Buvusi pora pirmą kartą buvo susieta praėjusių metų spalį, praėjus kelioms savaitėms po to, kai ji debiutavo kaip laidos "Saturday Night Live" vedėja, kur dabar jau buvę sutuoktiniai ekrane pasibučiavo. 

Kim išsiskyrė su Pete'u, nes vis dar derina teisines skyrybų su reperiu, su kuriuo turi keturis vaikus: devynerių North, šešerių Saint, ketverių Chicago ir trejų Psalm, detales.

Nors Kim iš pradžių prašymą nutraukti santuoką pateikė 2021 m. vasarį, procesas vis dar vyksta. 

Pora, kuri dalijasi 9 metų North, 6 metų Saint, 4 metų Chicago ir 3 metų Psalm, kartu auklėja vaikus nuo tada, kai ji 2021 m. sausio mėn. pateikė skyrybų prašymą.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.
 

kim-kardashian

kim-kardashian

kim-kardashian

kim-kardashian

Archyvų nuotr.

Šaltinis: dailymail.co.uk

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder