Kirkorovas kalba apie Pugačiovos ligą

(6)

Pasak jo, ji išvyko į Izraelį dėl tam tikros priežasties.

Rusijos dainininkas Bedrosas Kirkorovas, proputiniškai nusiteikusio dailininko Filipo Kirkorovo tėvas, sakė, kad Alla Pugačiova persikėlė į Izraelį ne dėl karo, o dėl ligos, kurią ji bando nuslėpti nuo visuomenės.

Komentare RosSMI jis teigė, kad Pugačiova išskrido į Izraelį gydytis. Tačiau jis nepasakė, nuo ko konkrečiai gydoma primadona.

"Girdėjau, kad Ala Pugačiova išvyko gydytis į Izraelį. Tačiau kokia tiksliai liga ji serga, nežinau. Galbūt ši informacija yra įslaptinta. Ji nenori jos atskleisti. Tai jos reikalas", - sakė Kirkorovas.

Žmonės, kurių pažintis cituoja RosSMI, teigia, kad Pugačiova norėjo išvykti iš Rusijos į Izraelį. Anot informatorių, Pugačiova buvo viską suplanavusi - šiandien ji išvyko, o rytoj gali grįžti.

"Dabar pasakysiu, kad ji išvyko visam laikui, o grįš rytoj! Čia viskas paprasta: ji atėjo, jei norėjo, išėjo, jei norėjo. Ir Alla su niekuo neaptarinėja savo vizitų", - pridūrė šaltinis.

Rusų dainininkė Alla Pugačiova, prasidėjus visapusiškai Rusijos invazijai, su šeima išvyko į Izraelį, kur jau gavo Izraelio piliečio pasą.

Nors ji atvirai apie karą nekalba, tačiau jos vyras Maksimas Galkinas tai daro, ir ji visokeriopai jį palaiko.

Dar blogiau, muzikos kritikas ir draugas Artemijus Troickis sakė, kad Rusijoje ją persekioja. Iš žvaigždės jau atimta pensija, ir tai daroma ne be priežasties.

Be to, Maksimas Galkinas Rusijoje paskelbtas "užsienio agentu".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder