Kitos savaitės horoskopai 12 Zodiako ženklų

Kitą savaitę patartina neužsiversti ant savo pečių per daug darbų ir pasistengti apeiti aštrius kampus santykiuose su antrąja puse. Kitaip beprasmiškai išeikvosite per daug energijos, o naudos iš to nebus niekam.
 

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų galvoje knibždės daugybė naujų sumanymų, todėl tiesiog degsite nekantrumu kuo greičiau juos įgyvendinti.

Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu jums tikrai netrūks energijos, todėl užduočių atlikimas neatrodys kaip neįveikiamas iššūkis.

Pasistenkite tinkamai išnaudoti likimo siunčiamas galimybes – nepamirškite, kad antros progos galite ir nesulaukti. 

JAUTIS

(04 21–05 20)

Norėsite atsiriboti nuo darbų ir kuo daugiau laiko skirti bendrauti su artimaisiais.

Šiuo laikotarpiu turėsite progų tai įgyvendinti, todėl tik nuo jūsų pačių priklausys, ar pasinaudosite palankiomis progomis.

Dabar bus palankus metas pradėti planuoti atostogas: net ir tuomet, jei kol kas neturite galimybių viską mesti ir atsipūsti, tikėtina, kad jau labai greitai galėsite pasimėgauti kur kas ramesne kasdienybe.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pasižymėsite puikiais organizaciniais sugebėjimais, todėl įgyvendinti įvairius sumanymus tikrai nebus keblu.

Nors gali kilti pagundų visus darbus atlikti savarankiškai, žvaigždės pataria tausoti savo jėgas ir pasistengti tinkamai paskirstyti įvairias užduotis.

Atminkite, kad dirbdami komandoje visada galite pasiekti kur kas geresnių rezultatų, taigi tikrai nėra jokio reikalo pernelyg apsikrauti ir visus darbus atlikti be niekieno pagalbos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pasižymėsite puikia intuicija, todėl galėsite numatyti, kurių darbų vertėtų imtis ir kurie nėra verti jūsų pastangų.

Sustiprėjęs šeštasis jausmas jums padės pasiekti kur kas geresnių rezultatų, taigi šiuo laikotarpiu nereikėtų pasikliauti tik šaltu protu.

Tikėtina, kad dabar jums gali tekti susidurti su pavydžiais žmonėmis, kurie bandys sumenkinti jūsų įdirbį ar atkalbinės nuo tam tikros veiklos, tačiau atminkite, kad už savo pasirinkimus esate atsakingi tik jūs, tad neleiskite, kad kitų ištarti žodžiai priverstų jus nukrypti nuo kelio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite nusiteikę bendrauti ir megzti naujas pažintis. Turėsite ne vieną progą atsidurti dėmesio centre, ir tai tikrai paglostys jūsų savimeilę.

Jūsų noras bendrauti gali turėti apčiuopiamą naudą: tikėtina, kad šiuo laikotarpiu turėsite progų susirasti verslo partnerių ar susipažinti su bendraminčiais, su kuriais galėsite įgyvendinti įvairius sumanymus.

Nors dabar gali atrodyti, kad jums sekasi viskas, ko tik nusprendžiate imtis, pasistenkite išlaikyti blaivų protą ir stačia galva nenerkite į avantiūras.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kuo mažiau kalbėkite apie savo planus ir nesistenkite visiems įtikti. Šiuo laikotarpiu turėtumėte pasikliauti savo intuicija ir daryti tik tai, ką jums liepia širdis.

Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu turėsite progų atsipūsti nuo slegiančios rutinos ir pasimėgauti kokybišku laisvalaikiu, tačiau vertėtų nepamiršti, kad laimė mėgsta tylą, todėl patartina per daug nesigirti ir neatskleisti savo planų.

Jei norėsite kam nors patikėti savo paslaptis, būkite itin apdairūs ir įvertinkite, ar ši informacija tikrai nepasieks pašalinių ausų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Norėsite aktyviai bendrauti ir dalintis sukaupta informacija.

Profesinėje srityje tai gali duoti tikrai nemenką naudą, tačiau asmeniniame gyvenime vertėtų būti santūresniems.

Šiuo laikotarpiu bus kaip niekad svarbu saugoti jums patikėtas paslaptis ir neatskleisti asmeninės informacijos, kuri vėliau jums gali pakenkti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jei profesinėje veikloje nesijaučiate pakankamai gerai įvertinti, dabar bus tikrai palankus metas apie tai pasikalbėti su savo vadovu.

Jei būsite ryžtingi ir nebijosite rizikuoti, jau labai greitai galėsite tikėtis palankių pokyčių, taigi svarbaus pokalbio neatidėliokite „geresniems laikams“.

Žvaigždės žada, kad reikšmingi pokyčiai jau visai arti, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar pasinaudosite likimo siunčiamomis galimybėmis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Venkite diskusijų. Nors šiuo laikotarpiu degsite noru išsakyti savo nuomonę ir norėsite būti išgirsti, žvaigždės pataria pasistengti susilaikyti.

Jei garsiai išsakysite visas savo mintis, tikėtina, kad jau labai greitai dėl to gailėsitės, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų.

Jei jums pavyks išlaikyti blaivų protą ir nesivelsite į jokius ginčus, jau labai greitai galėsite džiaugtis kur kas ramesniu laikotarpiu. 

 

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Turėsite progų sužibėti įvairiose srityse, tačiau žvaigždės pataria nebandyti pasirodyti, kad viską išmanote geriau už kitus.

Vertėtų nepamiršti posakio, kad kuklumas žmogų puošia: jei per daug neriesite nosies ir nedemonstruosite savo pranašumo, jau labai greitai galėsite tikėtis likimo siunčiamų dovanų, kurios tikrai maloniai nustebins ir paskatins dar labiau pasitempti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Ramybės neduos daugybė neatsakytų klausimų.

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti vidiniams išgyvenimams: pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ko iš tiesų norite iš gyvenimo, o jau tuomet galėsite imtis veiksmų.

Nesisielokite, jei viskas einasi gerokai lėčiau, nei norėtumėte, nes jau labai greitai reikalai pakryps tinkama linkme.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Galite tikėtis malonių permainų profesinėje srityje.

Nors kurį laiką tiesiog plaukėte pasroviui, dabar pokyčiai bus neišvengiami. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ne viskas einasi pagal jūsų parengtą planą, tačiau netrukus suprasite, kad nukrypimas nuo pagrindinio kelio gali turėti tikrai nemenką naudą.

Būkite atviri naujovėms, ir tai jūsų kasdienybę padarys kur kas spalvingesnę. 

Sidebar placeholder