Klausimai, kuriuos vertėtų užduoti Taro kortoms apie seksą

Retai užduodami tiesioginiai klausimai apie seksą – net ir tada kai „problema“ tiesiogiai susijusi su seksu! Daugelis porų nerimauja dėl savo kūniškų troškimų. Klientai dažniausiai teiraujasi apie esamus santykius apskritai. Tačiau apie patį seksą nutyli. 

Būna būrimų kai Velnio korta vis pasirodo ir pasirodo dėlionėse, o ypač kai netoliese randasi Lazdų tūzas, Mylimieji, Jėgos kortos. Tai jau rodo, kad seksas yra didelė problema.

Taro korta Velnias nebūtinai yra bloga, kartais ji gali vaizduoti itin sveiką seksualinį gyvenimą!

Vienas iš Velnias Taro kortos raktinių žodžių yra vergystė – tai gali būti destruktyvi, jei kalbame apie priklausomybes, tokias kaip narkotikai, alkoholis, maistas, seksas, nesveiki santykiai. Tačiau „vergystė“ seksualine prasme taip pat gali būti įdomus ir teigiamai išlaisvinantis dviejų žmonių, turinčių sveikus santykius, užsiėmimas. 

Kaip dažniausiai pradeda susitikinėti poros?

Pamatė vienas kitą, o tada, anksčiau ar vėliau, tarp jų įšoka kibirkštis ir tai įžiebia KAŽKĄ: meilę ir troškimą, arba pirmiausia aistrą, o paskui meilę. Prasideda abipusio poravimosi šokio laikotarpis, kartais vienpusis.

Tačiau anksčiau ar vėliau partnerės atkaklumas priešintis nusilpsta, raudona tampa žalia šviesa. Dažniausiai mergina pradeda kuždėti, sakydama „taip, aš pasiruošusi, jau kandžiok man į... ir tempk mane į savo guolį“.

Geras seksas geruose santykiuose

Mūsų seksualinis gyvenimas paprastai yra geras mūsų santykių barometras. Ir jei jūs ir jūsų partneris mėgaujatės laimingu ir pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu, tada tikėtina, kad jūs taip pat mėgaujatės laimingais santykiais apskritai.

Tačiau tokios poros pas tarologus vaikšto retai. Taigi, ką daryti, jei norite tiesiog šiek tiek paįvairinti seksualinį gyvenimą? Arba jei esate vieniša, tačiau kartais susitikinėjate? 

Kokius klausimus galėtumėte užduoti Tarologui apie seksą?

Klausimai, kuriuos reikia užduoti Taro kortoms apie seksą:
         Ko man reikia, kad seksualiai pasitenkinčiau?
         Kokio tipo seksualinis partneris mane tenkintų?
         Kokie yra mano slapti seksualiniai troškimai?
         Kas man trukdo įgyvendinti šiuos norus?
         Kaip galėčiau pagerinti, paįvairinti savo seksualinį gyvenimą su savo partneriu?

Būkite atviri ir būkite pasiruošę nustebti!

Geras seksas bloguose santykiuose

Žinoma, galima mėgautis beprotiškai aistringu seksualiniu gyvenimu esant blogiems santykiams – arba su žmogumi, kuris turi nesveikų seksualinių potraukių.

Šiuose grynai seksualiniuose santykiuose, neįpareigojantis disbalansas, kaip nekeista dažnai padeda pakurstyti aistras ir troškimus. O Velnio korta visada pasirodo tuose būrimuose, kai esame priklausomi nuo blogų berniukų ir mergaičių!

Taigi, ko tokioje situacijoje galėtumėte paklausti Tarologo apie seksą?

Klausimai, kuriuos reikia užduoti Tarologui apie seksą bloguose santykiuose:
         Kas yra mano seksualinio potraukio pagrindas (savo partneriui, partnerei)?
         Kodėl aš taip priklausomas nuo šio žmogaus?
         Kokį nesaugumą slopinu seksu?
         Kokį nesaugumą mano partneris slopina seksu?
         Kaip aš galiu išgydyti savo nesaugumą?

Blogas seksas geruose santykiuose

Seksas gali nutrūkti tada, kai santykiuose kyla problemų, net jei tie santykiai kadaise buvo romantiški ir laimingi. Arba poroje patiriamas varginantis nešvankus seksas, nors pora iš šalies atrodo laiminga, o partneriai mylintys vienas kitą. Akivaizdu, kad poroje yra rimtesnių problemų, o seksas yra tik simptomas.

Neapsigaukite - Velnio korta dažnai tiesiog ragina mus pasismaginti, smagiai praleisti laiką!

Tačiau meilė skirtingiems žmonėms reiškia daug skirtingų dalykų. Vienoms poroms seksas ypač svarbus santykiuose, o kitoms kaip pipirais paskaninta sriuba, kurių geriau kad nebūtų.

Kažkas gali jausti jums meilės jausmus, tačiau šis asmuo nepasirinks būti su jumis todėl, kad jam ypač svarbu aistringi lovos reikalai.

Jūs ne tik nusipelnėte tikros meilės, bet ir to, ko nori jūsų siela. Tad ieškokite ir seksualiai suderinamo partnerio. Meilė yra tai, kas gydo žmones, o per didelė aistra, nešvankus seksas galbūt ne jums, tai gali jus sudeginti, pažeisti. Susiraskite žmogų, kuris atitinka jūsų ne tik dvasinį, bet seksualinį potensialą. 

Turite klausimų apie meilę ir seksą, kurie čia nėra aptarti? Galbūt jums įdomu sužinoti apie savo buvusįjį? Įtariate, kad jūsų vyras jus apgaudinėja? Kreipkitės elana.lt visada jums padės šiais ir kitais gyvenimiškais klausimais. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder