Kokios jūsų šukos? Štai ką tai sako apie charakterį

(1)

Šukos – nepakeičiama kiekvienos moters priemonė. Pasirodo, pagal šukų formą galima spręsti apie jos charakterį. Pasitikrinkite šiuo smagiu testu, ar tai tiesa.

 

Paveikslėlyje pavaizduotos įvairios šukos. Kurias, daug negalvodamos, pasirinktumėte susišukuoti?

Rezultatai

1.

Esate labai moteriška. Tokios moterys gali išvesti iš proto bet kurį vyrą. Ko gero, senovėje būtent taip įsivaizdavo nimfas.

2.

Griežtumas ir tiesmukumas – jūsų kraujyje. Jūs nemeluojate ir visada žmogui sakote visą tiesą, kokia nemaloni ji bebūtų. Mylite laisvę, auksiniame narvelyje jūsų nesulaikysi.

3.

Jūs nepakenčiate negatyvių momentų savo gyvenime. Gyvenate harmonijoje su savimi, aplinkiniais ir bendruomene. Neįsižeidžiate dėl menkniekių. Su agresyviais ir blogais žmonėmis stengiatės tiesiog nebendrauti.

4.

Minimalizmas – jūsų antroji prigimtis. Visur vertinate praktiškumą. Draugų turite nemažai, bet visi jie – patikrinti laiko. Todėl jais galite pasikliauti bet kurią akimirką.

5.

Jūs labai nepastovaus charakterio. Savo sprendimus galite keisti šviesos greičiu. Jūsų draugams sunku priprasti prie nuolatinių permainų, bet spontaniškumas ir improvizacija jums padeda greičiau pasiekti norimus tikslus.

6.

Stabilumas – svarbiausias jūsų gyvenimo siekis. Bet kokia naujovė gali sukelti didelį stresą. Jūs mėgstate sėdėti komforto zonoje ir neskubate palikti savo jaukaus kampelio. Stenkitės kuo greičiau išsiugdyti bent šiokį tokį charakterio lankstumą, kad jūsų gyvenimas būtų visavertiškesnis.

7.

Labiausiai gyvenime vertinate valdžią. Dažnai dėl to pasiekiate neįtikėtinos sėkmės ir rezultatų. Draugų turite mažai. Reikalas tas, kad kaip su lygiais galite bendrauti tik su tais, kurie turi panašias valios savybes.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder