Lanksti porelė šoka boogie-woogie: galima žiūrėti amžinai

Boogie - woogie muzika ir šokiai atsirado XIX a. pabaigoje ir pasiekė piką XX a. trečiajame dešimtmetyje, bigbendų laikais. Šio muzikos stiliaus siela neabejotinai yra fortepijonas.

Kai kalbama apie šokį, pėdos čia vaidina svarbų vaidmenį. Šiame vaizdo įraše atkreipkite dėmesį į šokėjo, kuris šoka tokį brangų šokį mūsų praeičiai, pėdas.

Sylvanas Zinggas fortepijonu atlieka originalią "Dancin' The Boogie" dainą, kuri buvo kultinė savo epochoje ir yra tikras "boogie-woogie" tradicijos įsikūnijimas.

Spektaklis rodomas 2004-aisiais LaRoquebrou festivalyje. Šokį šoka prancūzų šokėjai Maeva Trumzer ir Williamas Mauve'as.

Šokis tiesiog stulbinantis! Šokėjų apranga - gana paprasti marškinėliai ir kelnės, tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kaip jie derinami.

Merginos marškinėliai ir vaikino kelnės yra geltonos spalvos.

Kai šokis prasideda, pastebite, kad partnerio geltonos kelnės sukirptos taip, kad sunku sekti jo judesius.

Moteris neatsilieka. Jie keičiasi vietomis ir juda pagal XX a. pradžioje sukurtą muziką. Nuostabu, kad praėjusiame amžiuje visi žmonės galėjo šokti šį iš pirmo žvilgsnio sudėtingą šokį.

Ką manote apie boogie woogie? Ar mokate šokti? Praneškite mums apie tai komentaruose ir būtinai pasidalykite šiuo straipsniu su draugais!
 

Lankstus vyrukas šoka boogie-woogie: galima žiūrėti amžinai
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder