M. Kvietkutė įsiamžino vasariškoje fotosesijoje: prabilo apie naują meilę (2)

Monika Kvietkutė spalvingą ir gražų gyvenimo laikotarpį nusprendė įamžinti naujoje fotosesijoje. 

„Su Adamu teko ne karta susitikti jo foto studijoje, tad ir ši kartą nepraleidau progos gerai praleisti laiko, o svarbiausia – turėti ilgalaikį atsiminimą.

Man visada labai patinka su juo dirbti, atvykus pas jį, man niekuo nereikia rūpintis – jis pasirūpina absoliučiai visu įvazdžiu, nuo makiažo iki rūbų.

Man labai patiko ir ši fotosesijos idėja. Kodėl gi ne būtent taip pasitikti vasarą?

Šis gyvenimo etapas man asmeniškai labai gražus ir spalvingas, tad ir suknelės spalva ir fotosesijos nuotaika labai tinkama mano dabartiniai nuotaikai atspindėti“, - pasakojo Monika.

Archyvų nuotr.

Monika Kvietkutė © Adam Aleksejėvič

„Šį kartą fotosesijos tematiką padiktavo – suknelė. Į savo studijos Kaune spintą įsigyjau naują, ryškią, tiulinę suknelę.

Svarsčiau, ką galėčiau su ja įamžinti pirmąją.

Prisiminiau, kad paskutinį kartą su Monika dirbome prie jos dainos „Bandysiu“ fotosesijos, tad buvo pats laikas susitikti studijoje vėl.

Bendrą fotosesijos įvaizdį sugalvojau aš – makiažui naudojome mažus perliukus, o kadangi bendram įvaizdžiui norėjosi ilgos kasos – ją mums parūpino parduotuvė „Elitera".

Nieko nenustebinsiu, kad fotosesijos rezultatą pasiekėme labai greitai. Monika, kaip ir visi kiti žinomi žmonės, puikiai žino savo „geruosius kampus", jaučiasi labai laisvai prieš fotosesijos objektyvą. Su komanda juokavome, kad Monikos akys švyti – greičiausiai, naujos meilės dėka", - šiltai kalbėjo fotografas Adamas.

Pamatykite fotosesijos akimirkas.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Mamos anksčiau taip nesidarkydavo. O šiaip graži būtų darželio mokytoja.Sūnaus ypač.
Lina, 2021-05-13 10:56
Juokingai atrodo, kaip tau ne 14m
Jo, 2021-05-13 10:36
Sidebar placeholder