„Man-go“. Andrius Pelakauskas

„Man-go“ kviečia atsisveikinti su 2023 metais Kaune

25-ąjį gimtadienį švenčiančios grupės „Man-go“ koncertų turas per Lietuvą su gyvo garso grupe, prasidėjęs prieš mėnesį, tęsiasi su naujienomis.
 

2024 m. pradžioje grupės ketvirčio amžiaus gyvavimą Lietuvos popmuzikos srityje įprasmins išleidžiamas Taip pat – geriausių dainų rinkinys vinilinės plokštelės formatu. Į jį pateks kūriniai iš „auksinės“ grupės kolekcijos bei pastarųjų metų populiarumo sulaukę hitai. Taip pat – daina „Ledinė širdis“ iš 1999 m. išleisto albumo „Metų laikai“. Nauja kūrinio versija nuo šiandien pasiekiama grupės „Youtube“ kanale.

„Antroji naujiena – gruodžio 29-ąją kviečiame pasimatyti Kaune ir palydėti į praeitį besibaigiančius šiuos metus su mūsų geriausiomis 25-mečio dainomis. Pramogų ir laisvalaikio centre „Oazė“ susitiksite ne tik su mumis, bet ir su koncerto svečiais – grupe „SADBOI“, – sako „Man-go“ merginos.

Rudenį abi grupės pristatė hitu jau tapusį bendrą kūrinį „Ar dar mane sapnuoji?“ ir šios dainos šokių versiją. Socialiniame tinkle „Youtube“ vaizdo klipas per du mėnesius peržiūrėtas 1,7 mln. kartų.

Žinomas duetas „SADBOI“ taip pat atliks savo populiariausias dainas „Mohito“, „Ašaros kris“, „1001 naktis“, „Sorry“, „Kometa“, „Naikai“, „Strėlės“.

„Man-go“ dėkoja gerbėjams už meilę, šypsenas ir ištikimybę į koncertus jau atvykusiems: „Tą stebuklingą artumo pojūtį sunku apibūdinti žodžiais, kai žmonės į pasirodymus atsineša mūsų albumus, įrašytus į kasetes ar kompaktinius diskus. Šiandien jaunimas, ko gero, nežino, kas tai. Ir kai girdime, kad su mūsų dainomis ne vienas augo, brendo, kūrė šeimą ir dabar klausosi namie, niūniuodamas dainas savo vaikams – prasmingos emocijos virsta džiaugsmo ašaromis.“

Jubiliejiniai 25-mečio pasirodymai jau įvyko Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Vilniuje, Klaipėdos „Švyturio“ ir Kauno „Žalgirio“ arenose.

Artimiausi soliniai koncertai su gyvo garso grupe – gruodžio 15 d. Kėdainių arenoje ir gruodžio 29 d. – Kauno „Oazėje“.

Jubiliejinis koncertų turas tęsis ateinančiais metais: vasario 14-ąją – Plungėje, vasario 17 d. – „Renginių kombinate“ Klaipėdoje, vasario 21 d. – Marijampolėje, kovo 14 d. – Radviliškyje, kovo 22 d. – Telšiuose, balandžio 12 d. Jonavoje ir balandžio 13 d. – Kretingoje.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder