Marija Maksakova atskleidė, kaip Nikolajus Baskovas sužlugdė save

Buvusi Valstybės Dūmos deputatė Marija Maksakova prabilo apie Kremliaus kišeninius linksmintojus, kurie tiesiogine prasme ėmė šėlti po Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sėkmės pietuose.

Ypač ji įvertino putinisto Nikolajaus Baskovo, kuris pastaruoju metu sustiprino savo meilę "rusų pasauliui", elgesį.

Interviu UNIAN Maksakova atsakė, ar gali būti, kad Kremlius išleido šiuos menininkus ir patį Baskovą kalbėti nesąmones, kad atitrauktų savo žmonių dėmesį nuo "antrosios pasaulinės armijos" pralaimėjimų?

"Šis žmogus (Nikolajus Baskovas - UNIAN) praeityje buvo gana ryškus, netgi galima sakyti, kad jis buvo talentingas.

Dabar jis tapo savo paties politinio naivumo įkaitu.

Vienas iš jo neatsargių klaidų - pirmasis pasirašytas pareiškimas, kuriuo jis palaikė Rusijos agresiją prieš Ukrainą - lėmė visa kita", - sakė M. Maksakova.

Ji pažymėjo, kad Baskovo ašaros laidoje, kurią transliavo toks pat putinistas kaip Borisas Korčevnikovas, buvo visai ne dėl to, kad jis jaudinosi dėl savo tėvynės, o dėl to, kad negalėjo susitaikyti su tuo, jog tapo nepageidaujamu svečiu Europoje.

"Korčevnikovo laidoje visi stebėjosi šiomis Baskovo ašaromis, bet iš tikrųjų jos buvo visai apie ką kita.

Ne apie tai, ką Nikolajus pretenzingai sapaliojo eteryje.

Jis apgailestavo dėl prarastų galimybių, nerūpestingo gyvenimo praeityje, kelionių į Europą, vestuvių su oligarchais, didelių honorarų.

Jis jautėsi toks laimės numylėtinis.

Dabar visas tas nerūpestingumas baigėsi.

Be abejo, šiandien jis būtų norėjęs būti bent jau politiškai neutralus.

Labiau tikėtina, kad Baskovas šiandien supranta, jog vien savo pasirodymu pateisina visus šiuos žiaurumus ir dalijasi atsakomybe.

Suprantu, kad jis kenčia nuo gilių psichologinių problemų, dėl kurių galėjo sutrikti hormonų pusiausvyra", - pridūrė buvęs Valstybės Dūmos deputatė.

Jos teigimu, Baskovas anksčiau buvo laime spinduliuojantis žmogus, bet dabar to neliko nė kvapo. Marija taip pat atkreipė dėmesį į putinisto išvaizdą, kuri gerokai pasikeitė:

"Dabar jis tiesiog atrodo nesveikas. Ir net jei jie sako, kad iš jo suformavo šį Kobzoną, Kolia netapo Kobzonu, bet jis taip pat prarado savyje Baskovą.

Manau, kad jis supranta viso to perspektyvą ir tai, kad viskas tik blogės.

Tiek jo padėtis, tiek jo fizinė gerovė atsipirks jam už jo monstrišką ir man net kiek netikėtą poziciją.

Kalbėjomės apie tai, kad jis buvo įtikintas lengvai užsidirbti pinigų, siūlant paskelbti dar vieną kažkokį įrašą "Instagram".

Jis, nieko netikrindamas, tai padarė, ir viskas. Jis nėra iš tų, kurie gali atvirai prieštarauti jau padarytoms klaidoms.

Ir štai po devynių mėnesių jis neatpažįstamas."

baskovas

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder