Mažiausiai naudingas Zodiako ženklas: jiems sunku padėti kitiems - mieliau sėdi nuošalyje

Šie žmonės mieliau sėdi nuošalyje.

6 Dvyniai

Dvyniai sunkiai laikosi įsipareigojimų, todėl prašyti jų pagalbos - blogas žingsnis.

"Jie gali puikiai mokytis ir bendrauti, tačiau nėra pernelyg naudingi, nes jiems gali trūkti nuoseklumo, jie pasižymi dideliu nerimu, gali būti dviveidžiai arba impulsyvūs", - sako Rebecca Schmidt, astrologė.

Šie oro ženklai taip pat lengvai nuobodžiauja, todėl, jei atliekama užduotis neatitraukia jų dėmesio, jie greičiausiai bus patikrinti.

Jei jie jau ką nors dirba, jie bus pozityviai nusiteikę, tačiau nebus pirmieji, kurie savanoriškai skiria savo laiką ar energiją.

5 Šaulys

Kaip ir Dvyniai, Šauliai nemėgsta per ilgai prisirišti prie vieno dalyko. Gimusieji po Šaulio ženklu labiau už viską vertina laisvę ir mėgsta lakstyti iš vienos vietos į kitą.

"Jie geriausiai veikia savarankiškai ir gali būti gana netaktiški, kai reikia užjausti kitus", - sako Ryanas Marquardtas, astrologas. Jis aiškina, kad jie pernelyg užsiėmę nuotykiais ir viskuo, ką gali pasiūlyti gyvenimas, kad sulėtėtų ir kam nors padėtų.

Šie ugnies ženklai taip pat yra linkę į "ghosting" - jie visada pamiršta, kad apskritai sukūrė planus.

"Jei jie įsipareigoja jums kažkuo padėti, gali būti, kad atėjus laikui jie nepasirodys", - sako jis.

4 Skorpionas

Dėl savo tamsesnių ir intensyvesnių asmenybių Skorpionai apskritai nėra linkę padėti. Jie per ilgai užsisklendžia tam tikruose dalykuose ir visada turi viską kontroliuoti, pasakoja J. Schmidt.

Jie nemėgsta imtis dalykų, kurie ilgainiui neduos jiems naudos, ir dažniausiai yra susitelkę į savo poreikius. Nors jie yra vandens ženklas, jiems sunku nuleisti savo sienas ir jie gali būti uždari, kai kam nors ko nors reikia.

"Jie taip pat nemėgsta jaustis manipuliuojami, todėl jei prašydami Skorpiono pagalbos nebūsite tiesmuki, jie manys, kad turite paslėptų motyvų, ir jus atmes", - sako Marquardt.

3 Avinas

Avinas yra vienas nepriklausomiausių Zodiako ženklų. Dėl to jie nesupranta, kodėl žmonėms reikia pagalbos, kad padarytų dalykus, kuriuos galima padaryti patiems.

Jie patys retai prašo pagalbos, todėl tikrai nebus pirmieji, kurie savanoriškai pasisiūlys jums padėti.

"Jei sulauksite jų pagalbos, tai greičiausiai dėl to, kad jie impulsyviai pasakė "taip", tačiau galite manyti, kad jie taip pat greitai pasitrauks", - sako Marquardt.

Galiausiai jie ims maitinti jus pasiteisinimais ir darys viską, kad tik nedalyvautų.

Kadangi jie visada siekia galutinio tikslo ir nori, kad viskas būtų daroma taip, kaip jie nori, Avinai linkę gyventi taip, kaip jiems atrodo tinkama - ir jie neleidžia, kad smulkios užduotys juos stabdytų.

2 Ožiaragis

Ožiaragiams svarbiausia - aš, aš ir aš.

"Jie gali būti nenaudingi, nes yra užsispyrę siekti savo sėkmės gyvenime, - sako Marquardt.

Šie žemės ženklai kiekvieną kartą turi būti laivo kapitonai, o jei dėl kokių nors priežasčių to nepavyksta padaryti, jie be jokio gailesčio bandys perimti vadovavimą.

Jie nemėgsta gaišti laiko, todėl jei norite iš jų pagalbos, geriau, kad ji būtų greita ir dalykiška.

Marquardt sako, kad Ožiaragiams iš esmės reikia kažko mainais, jei jie ketina atsisakyti to, ką šiuo metu daro. Jų poreikis sulaukti sėkmės visiškai nusveria poreikį padėti kitiems žmonėms.

1 Žuvys

Žuvys gali puikiai skaityti emocijas, tačiau kai reikia spręsti problemas, jos labiau primena žuvis vandenyje.

"Susidūrusios su konfliktu, jos tampa neįtikėtinai pasyvios, - sako Marquardt.

Šie vandens ženklai stengiasi, kad jų balsas būtų išgirstas, todėl jiems sunku būti aktyviems ir padėti kitiems žmonėms.

Be to, jie yra užmaršūs ir nemoka būti punktualūs - taigi, jei jums reikia ką nors greitai atlikti, galite pasikviesti į pagalbą kitą žmogų.

Schmidt mini, kad nors Žuvys turi gydomųjų gebėjimų, galinčių ištraukti jus iš emocinės duobės, jos nėra patys maloniausi žmonės.

"Jie labiausiai linkę į atsiribojimą, priklausomybę ir depresiją", - sako ji.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder