Miego turizmas

Miego turizmas tampa vis populiaresnis visame pasaulyje

Poilsio formatas tampa vis populiaresnis tarp turistų visame pasaulyje, kad jie galėtų gerai išsimiegoti ir taip pagerinti savo sveikatą, - skelbia CNN.

 

Vis daugiau viešbučių ir kurortų visame pasaulyje siūlo sveiką miegą skatinančias paslaugas ir patogumus.

Ši atostogų forma tapo ypač populiari prasidėjus koronaviruso pandemijai, todėl nemažai svarbių viešbučių sektoriaus dalyvių skiria dėmesį tiems, kurie kenčia nuo miego trūkumo.

Pavyzdžiui, keliautojams vis dažniau siūlomi kambariai su naujoviška garso izoliacija ar patobulintomis lovomis, taip pat specialios meditacijos ir atsipalaidavimo priemonės, įskaitant "pagalvių meniu", priklausomai nuo to, kokioje pozoje svečias nori miegoti, aromaterapiją ir atpalaiduojančius žolelių gėrimus. 

Dr. Rebecca Robbins, miego tyrinėtoja, aiškina, kad ši tendencija jau seniai pribrendo.

Anksčiau viešbučių pramonė daugiausia dėmesio skyrė dalykams, kurie iš tikrųjų trukdė miegoti.

Tačiau iš tikrųjų dauguma turistų viešbučiuose apsistoja būtent tam, kad išsimiegotų.

"Kelionės žmonėms dažnai asocijuojasi su gausiu maistu, miego sutrikimu, lankytinomis vietomis ir visais kitais dalykais, kuriuos darote keliaudami, iš esmės miego sąskaita.

Dabar, manau, įvyko didžiulis seisminis pokytis mūsų kolektyvinėje sąmonėje ir prioritetuose, susijusiuose su sveikata ir gerove", - paaiškino ji.

Kartu ji mano, kad prasidėjus pandemijai, kai daugelis žmonių pranešė apie pablogėjusią miego kokybę, daugiau dėmesio buvo skiriama miego trūkumui ir ieškoma būdų, kaip su juo susidoroti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder