Monika Liu

Monika Liu prabilo apie skaudų įvykį: „Aš vos nesudegiau mašinoje“

(5)

„Kaip aš laukiu kiekvieno sekmadienio! Šiaip realiai aš naktimis nemiegu, nes mano galva pilna minčių, daug visokiausių apsvarstymų, nes mane tikrai kankina kiekvieną mielą dieną klausimas – kas po kaukėmis? Tikrai su nekantrumu laukiu kiekvieno sekmadienio!

Dizaineris ir jos geras draugas Robertas Kalinkinas nieko nelaukęs turės prašymą laidos vedėjui: „Giedriau, būk mandagus šiandien su mumis, su komisija, nelazdavok mūsų, mums labai sunku spėlioti, jau užtenka vien „Instagramo“ žinučių sekcijos, kur žmonės rašo – nu kaip jūs nematot?

Kaip jūs negirdit? Juk čia yra tas ir anas! Nu, žinokit, mums iš čia kartais atrodo visai kitaip, yra labai sudėtinga atspėti.

Mes iš tikrųjų nežinom ir neturim žalio supratimo, kas slepiasi po kaukėmis.

Niekas mums nieko nesako ir tai yra viena didžiausių, ir labiausiai saugomų paslapčių.

Net labiau negu koks slaptas padažo receptas“, – bandė pasiaiškinti jis.

Tuo metu Giedrius Savickas pristatydamas savo kolegę, aktorę Tomą Vaškevičiūtę, juokavo: „Aš tave per Kalėdas Katedroj vietoj eglės pastatyčiau!“

„Iš tikrųjų pigiau kainuotų mane pakabinti ant eglės“, – jam taip pat šmaikščiai atsakė Toma bei pridūrė: „Tikrai nuostabi nuotaika! Mane puikiai papuošė, jaučiuosi kaip burbuliukas!

Man beprotiškai gera čia būti ir turėkim nuostabų vakarą, ir pagaliau įminkim mįslę – kas po kauke?“ – sekmadienį analogų Lietuvoje neturinčiame LNK šou „Kaukės“ emocionaliai kalbėjo drabužių kūrėja ir socialinių tinklų žvaigždė Simona Nainė.

Nuotaika puiki! Fantastiška! Mūsų žaidimas kaista, intrigų vis daugėja ir aš taip pat, kaip ir Simutė sakė, dabar jau seku, kas ką veikia, žiūriu „Instagrame“, kas ką darė per filmavimą. Žodžiu, ir pati labai įsitraukiau!“

Sekmadienio vakarą apie netikėtą įvykį prabilo atlikėja Monika Liu: „Noriu perduoti linkėjimus vienam geriausių Vilniaus tralo vairuotojų Andriui ir jo dukrai Paulytei už tai, kad mane išgelbėjo!

Aš vos nesudegiau mašinoje! Andriau, tu nuostabus žmogus, ačiū tau!“

Dainų tekstų autorius, atlikėjas, rašytojas ir praėjusio sezono šou „Kaukės“ nugalėtojas, kuris slėpėsi po Burokėlio kauke, Stanislavas Stavickis-Stano, kaip visuomet kalbėjo atvirai: „Praėjusį sekmadienį komisija bandė išmesti ne tik kaukę, bet ir mane iš komisijos.

Pažiūrėsim, kuo baigsis šiandien visa istorija.

Aš nusiteikęs būti labai geranoriškas, labai širdingas, aš tikrai laikysiuosi, aš bandysiu, nes svarbiausia vis tik yra kaukės.

Tai yra laida apie kaukes.“

Sekmadienį didžiojoje „Kaukių“ scenoje pasirodė aštuonios kaukės: Gulbė, Pieštukas, Medūza, Euras, Keksiukas, Ateivė, Mezginys ir Širdis.

Praėjusiose laidose arenoje esantys žiūrovai savo balsais nulėmė, kad Jautis ir Juodvarnis keliauja tiesiai į ketvirtą laidą.

Todėl jų pasirodymų dar teks palaukti.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder