Monikos Liu plaukų stilistė – apie ilgas diskusijas dėl šukuosenos ir ryšį su atlikėja: atskleidė, kokia ji yra nulipus nuo scenos

„Eurovizijos“ finale pasirodys Lietuvos atstovė Monika Liu, kuri Europą sužavėjo ne tik lietuviškai atlikta daina, bet ir elegantišku įvaizdžiu.  Moters žėrinti suknelė bei šukuosena sulaukė komplimentų iš daugelio pasaulio šalių. Pasak atlikėjos plaukų stilistės Emilijos Šimukauskaitės, būtent dėl šios šukuosenos buvo ilgai svarstoma.

Naujienų portalui tv3.lt plaukų stilistė Emilija Šimukauskaitė papasakojo apie darbą „Eurovizijoje“, Monikos Liu šukuoseną bei tai, kokia atlikėja yra nulipus nuo scenos.

Darbas „Eurovizijoje“ ir šukuosena

Pasak plaukų stilistės E. Šimukauskaitės, darbas „Eurovizijoje“ prasideda nuo ankstyvo ryto: „Kiekvieną dieną tvarkome Monikai plaukus.

Dažniausiai aš pirmoji pradedu dirbti. Jau 6 ryto būname atsikėlusios, nes repeticijos prasideda anksti. Monika jau būna išsiplovusi galvą, tuomet atliekamas makiažas ir važiuojame į areną.

Archyvų nuotr.

O arenoje vėl tvarkome plaukus. Yra tokie 2 etapai. Plaukus iš viso tvarkau dvi valandas. Jeigu yra tik repeticijų laikas, tuomet šiek tiek atsainiau žiūrime, nes tai – tik repeticija.

Bet filmavimams viską darome labai skrupulingai. Darome taip, kad viskas atrodytų tobulai, todėl ir laiko reikia daugiau.“

Tęsdama pokalbį apie „Euroviziją“, Emilija atviravo, kad didelio streso nejaučia, tačiau labiau jaudinasi dėl pačios Monikos Liu. „Esame aptarę viską iš anksto ir žinome, ką reikia daryti.

Todėl ir nejaučiame didelio streso. Didžiausią stresą jaučiau prieš pusfinalį ir net ne dėl plaukų, o dėl pačios Monikos.

Ją labai myliu ir gerbiu. Noriu, kad ji jaustųsi gerai.

Tikrai mažai streso, tačiau dar nešukavau Monikos prieš finalą, todėl gal anksti apie tai šnekėti“, – šyptelėjo ji.

Paklausta, kodėl buvo pasirinkta būtent tokia šukuosena, plaukų stilistė atskleidė, kad tai buvo Monikos Liu pasirinkimas: „Monika jau yra turėjusi šią šukuoseną ir anksčiau.

Žinojome, kad jai tai labai tinka ir patinka. Tikrai turėjome daug diskusijų visokių, bet tai gal buvo Monikos toks impulsyvus pasirinkimas. Monikai ši šukuosena tinka prie suknelės, makiažo bei dainos.

Viskas labai gerai susidėliojo. Manau, kad po „Eurovizijos“ darysime jai naują šukuoseną. Tai, ko dar niekada neturėjo ji.“

Kalbėdama apie pažintį su atlikėja, Emilija pasakojo, jog jos pažįstamos kiek daugiau nei metus, tačiau ši draugystė yra labai tvirta. „Su ja susipažinome praeitais metais, kai dirbome prie vieno projekto.

Esame pažįstamos daugiau nei metus. Esu labai laiminga, nes ją labai gerbiu ir myliu. Mes labai susidraugavome ir aš nepažįstu tokio žmogaus kaip ji. Man didelė garbė ne tik dirbti su ja, bet ir leisti laiką kartu, nes ji yra labai geras, nuoširdus žmogus.

Ji turi ir labai gerą humoro jausmą. Viliuosi, kad ši draugystė tęsis ir toliau“, – sakė Emilija.

Panašu, jog Monika Liu sulaukia liaupsių ne tik dėl lietuviškai atliekamos dainos, žėrinčios suknelės bei šukuosenos, bet ir dėl asmenybės bruožų. „Ji labai paprasta ir žemiška. Pasikliauja manimi.

Nėra įnoringa, bet pasakanti savo nuomonę. O tai yra labai gerai. Mes daug šnekamės, bet su ja labai paprasta dirbti. Nejaučiu jokio streso ir nesijaučia jokio „žvaigždės“ statuso.

Labai džiaugiuosi, kai ji užsirašo pas mane tvarkytis plaukų, nes visuomet labai gerai praleidžiame laiką. Net negaliu pasakyti, kad tai yra darbas. Man tai it pramoga“, – džiaugėsi pašnekovė.

Monikos Liu plaukų stilistė

Archyvų nuotr.

Monikos Liu plaukų stilistė – apie ilgas diskusijas dėl šukuosenos ir ryšį su atlikėja: atskleidė, kokia ji yra nulipus nuo scenos (nuotr. asm. archyvo)

Archyvų nuotr.

Emilija Šimukauskaitė ir Monika Liu (nuotr. asm. archyvo)

Archyvų nuotr.

Emilija Šimukauskaitė (nuotr. asm. archyvo)

 

Archyvų nuotr.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder