Monogamiškiausias Zodiako ženklas: nėra linkę šokinėti iš vienos partnerystės į kitą

(3)

Šie žmonės trokšta ilgalaikių santykių stabilumo ir komforto, todėl nėra linkę šokinėti iš vienos partnerystės į kitą.

Būdami poroje jie mėgaujasi viskuo, ką gali pasiūlyti jų santykiai, pradedant romantiškomis atostogomis ir baigiant jaukiomis naktimis ant sofos. Ir, ne, jie niekada net nepagalvotų apie neištikimybę.

Taigi, kuo šie monogamistai skiriasi nuo visų kitų? Tai gali būti jų horoskopo ženklas. Čia astrologai pasakoja apie monogamiškiausius Zodiako narius - nuo tų, kurie klesti santykiuose, iki tų, kurie praktiškai jų reikalauja.

6 Liūtas

Šis ženklas turi unikalų santykį su monogamija.

"Liūtai yra labai ištikimi ir niekada neapgaudinėtų žmogaus, kuris jiems rūpi, nesvarbu, ar tai būtų meilė, ar verslas, ar draugystė", - sako Tara Bennet, profesionali astrologė ir dvasinė trenerė iš "MediumChat".

Vis dėlto yra vienas kabliukas - šis ženklas visada ieško kito geriausio dalyko, o tai reiškia, kad jų partneriai dažnai būna ant ribos.

Nepaisant to, "jie nutrauktų savo santykius prieš pradėdami kitus", - sako Bennet.

"Jei užmezgėte santykius su Liūtu, galite garantuoti, kad būsite jų vienintelis ir nepakartojamas, kad ir kiek tai truktų."

5 Vandenis

Tikriausiai pažįstate savo draugą Vandenį kaip novatorių ir eksperimentatorių. Ir nors šie bruožai tinka daugeliui jų gyvenimo aspektų - taip pat ir tam, kaip jie elgiasi miegamajame - jie negalioja šio ženklo požiūriui į monogamiją.

"Vandeniai yra labai monogamiškas ženklas, nes yra ištikimi ir moralūs, - sako garsi aiškiaregė ir astrologė Inbaal Honigman.

Tačiau tai nereiškia, kad jie neturi savo santykių dramų.

"Dažnai jie gana staiga tampa vienišais, nes jų juodai baltas požiūris į gyvenimą ne itin patinka romantiškiems partneriams", - priduria I. Honigmanas.

"Tačiau neištikimybė - visai ne jų būdas." Užsispyręs santykiuose šis ženklas išliks atviras ir nuoširdus - kartais iki galo.

4 Skorpionas

Šio ženklo požiūrį į santykius apibūdina du žodžiai: aistra ir savininkiškumas. Kadangi Skorpionai taip atidžiai stebi savo partnerius - dažnai stebi kiekvieną jų žingsnį, ieškodami nesąžiningumo ir neištikimybės ženklų - jie neturi laiko apgaudinėti.

"Skorpionai yra intensyvūs meilužiai, kurie dažnai tampa apsėsti savo partnerių, - sako Kelly Grayson, astrologė, dvasinės sveikatos gydytoja ir viena iš "Crystal Digest" įkūrėjų.

"Tačiau kai tik jie suranda partnerį, kuriuo pasitiki, jie bus aršiai ištikimi ir atsidavę." Šiam ženklui tiesiog nebūdingos klaidžiojančios akys.

3 Vėžys

Šiam ženklui didelį malonumą teikia šiltų ir jaukių namų kūrimas, kartu su rūpestingu partneriu, kurį jie taip pat dievina.

"Vėžius valdo Mėnulis, kuris siejamas su emocijomis, intuicija ir stabilumu, todėl jiems puikiai sekasi skaityti partnerio poreikius ir juos tenkinti", - sako Grayson.

"Vėžiai taip pat puikiai jaučiasi ilgalaikiuose santykiuose, nes jiems reikia laiko užmegzti gilų emocinį ryšį su partneriu."

Užtenka pasakyti, kad kai tik įsitvirtinsite Vėžio gyvenime, galite save laikyti nuolatiniu. Jie pasitelks savo aukščiausio lygio emocinio intelekto įgūdžius, kad jūsų santykiai tęstųsi ilgai.

2 Jautis

Šis lengvai bendraujantis žemės ženklas dėl savo mėgstamo stabilumo iš prigimties yra monogamiškas.

"Jie mėgsta jaustis patogiai, o monogamija yra puikus fonas", - sako Honigmanas.

"Pasilikite savo seksualinius žygius, sako Jautis. Aš esu laimingas čia su savo vienintele pagrindine drauge ir nesiruošiu išeiti."

Jei esate namisėda, trokštantis rutinos ir tvarkos, puikiai sutarsite su partneriu Jaučiu.

1 Mergelė

Šis tradicinis, rimtas ir į rutiną orientuotas ženklas sunkiai įsivaizduoja nemonogamijos idėją.

"Jie žemiški ir nori žinoti, iš kur ateis kitas bučinys ar kita karšta vakarienė, - sako Honigmanas.

"Mergelėms tikrasis jaudulys yra ne gaudynės, o saugumo privilegija, o po to - reikšmingų santykių kūrimas."

Jaunystėje Mergelė gali būti serijinė monogamistė, šokinėjanti nuo vienų ilgalaikių santykių prie kitų. Tačiau kai jos suranda savo žmogų, galima tikėtis, kad jų komanda bus sudaryta visam gyvenimui.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder