Amber Liuke

Moteris, kuri tris savaites buvo praradusi regėjimą dėl akių tatuiruočių, vėl pasidarė procedūrą: kaip ji atrodo

(2)

Australė Amber Luke ant savo kūno turi 98 proc. tatuiruočių ir sako, kad „nesigaili“ pasidariusi jų tiek daug. Ir taip yra net po to, kai pasidarė tatuiruotes ant akių, dėl kurių ji tris savaites buvo apakusi.

Moteris, kuri po akių tatuiruotės trims savaitėms apako, grįžo ir pakartojo procedūrą. Ji sakė, kad antrą kartą viskas pavyko daug geriau.

Pareiškusi, kad „tikrai daugiau nedarys to šūdo“, Amber nusprendė, kad norėtų grįžti į tatuiruotojo kėdę ir padirbėti prie akių spalvos.

Ekrano nuotr.
Amber prieš procedūrą / Nuotrauka: instagram.com/amberluke666

Gegužės 18 d. 29 metų mergina iš Australijos atvyko į San Paulą (Brazilija), kad antrą kartą pasidarytų tatuiruotę ant akių.

Amber, kuri dėl savo išvaizdos buvo praminta „drakono mergaite“, rezultatus parodė „Instagram“ vaizdo įraše, kuriame atskleidė, kad jos baltoji akies obuolio dalis, dabar yra mėlynai juodos spalvos.

„Man tai reiškė susigrąžinti tai, kas man priklauso ir turėjo priklausyti nuo pat pradžių“, - sakė Amber „What'sTheJam“. „Jaučiausi apiplėšta ir tarsi nenusipelniau tinkamo proceso.

Tačiau nusipelniau akimirkos, kai atveriu akis ir pamatau tikrąjį grožį.

Šį kartą beveik verkiau iš laimės, kai jas pamačiau, ir taip turėjo būti iš pradžių.

Tai kažkas, ką galėsiu branginti visą likusį gyvenimą.“

Amber kreipėsi į tatuiruočių meistrą Gatto Moreno, nes šį kartą norėjo neprarasti regėjimo trims savaitėms, aiškindama, kad lankėsi pas optikos specialistą, kuris jai pasakė, jog pirmoji tatuiruotė ant akies obuolio „buvo nesėkminga“.

Ji sakė, kad šį kartą po procedūros, kuri užtruko vos 20 minučių, „neliko jokių randų“.

Tatuiruotė buvo atliekama naudojant švirkštą, pripildytą veganiško rašalo, kuris buvo lėtai įšvirkščiamas, tačiau net ir imantis atsargumo priemonių vis tiek buvo nuogąstaujama, kad kažkas gali nutikti ne taip.

Ekrano nuotr.
Amber Luke / Nuotrauka: instagram.com/amberluke666

Amber sakė: „Jei mirktelėsite arba pajudėsite, kai adata bus jūsų akies obuolyje, galite visam laikui apakti. Procedūros metu man buvo labai svarbu kvėpuoti, nes buvau patyrusi sunkią traumą ir potrauminį streso sutrikimą. Buvo labai sunku išlikti ramiai, kai tiek visko vyko mano smegenyse, bet labai didžiuojuosi savimi, kad sugebėjau viską priimti atgal. Pirmoji procedūra buvo bene skausmingiausia, kokią esu patyrusi.“

Tačiau per antrąją procedūrą ji sakė nepatyrusi „visiškai jokio skausmo“ ir teigė, kad tai buvo „taip, kaip ir turėjo būti“.

Ekrano nuotr.
Amber Luke / Nuotrauka: instagram.com/amberluke666

Amber pridūrė: „Negalėjau paprašyti geresnio kūno modifikavimo meistro, kuris padėtų man įveikti šią sunkią kelionę.

Po septynerių metų pagaliau gavau tai, ko nusipelniau“.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder