Tokie simptomai yra akivaizdus signalas, kad pats metas pasirūpinti savimi ir skirti savo veido grožiui daugiau dėmesio. Na, o priemonių tai padaryti šiomis dienomis išties yra itin daug, – nuo kosmetikos gaminių iki rimtų procedūrų. Visgi, visoje šioje priemonių puokštėje galima išskirti vieną itin veiksmingą procedūrą. Tai – veido masažas.
Ši procedūra išsiskiria savo efektyvumu bei prieinamumu: ją galima atlikti ne tik specialistų kabinete, bet ir patiems namuose. Žinoma, prireiks šiek tiek žinių ir įgudimo, taip pat laiko bei nusiteikimo. Tačiau rezultatas to vertas, tad pradėkime jau dabar – apžvelkime svarbiausius savimasažo niuansus.
Veido savimasažo nauda ir privalumai
Veido savimasažo tikslas – balanso veido raumenims sugrąžinimas, jaunatviškos odos palaikymas ir jos išvaizdos bei kraujotakos pagerinimas. Taigi, masažas gali gerokai sumažinti esamas raukšles ir padėti užkirsti kelią naujų formavimuisi.
Veido savimasažas taip pat gali suteikti odai skaistumo, pagerinti jos tonusą, spalvą, sumažinti patinimus. Tad jį galime vadinti tikru jaunystės šaltiniu.
Kitas akivaizdus savimasažo privalumas yra tai, kad pati procedūra yra pakankamai paprasta, judesiai greitai išmokstami ir pritaikomi. Jį galima atlikti namuose ar kitoje patogioje vietoje, tad nereikia niekur specialiai vykti, – sutaupoma laiko ir energijos.
Jį galima įtraukti į vakaro rutiną arba tiesiog atlikti radus tinkamą akimirką. Svarbu ir tai, kad masažo trukmę taip pat galime rinktis pagal savo poreikius ir aplinkybes.
Be to, savimasažas iš esmės beveik nieko nekainuoja arba kainuoja labai mažai. Jį galima atlikti kartu su šeimos nariais ar drauge ir taip paįvairinti bendras veiklas. Savimasažas teigiamai veikia ne tik veidą, bet ir emocinę būklę, bendrą savijautą. Jis ramina, atpalaiduoja, sumažina stresą.
Nuo ko pradėti ir ką svarbu žinoti?
Yra keletas svarbių dalykų, kuriais, prieš pradedant savimasažą, reikėtų pasidomėti. Tai – veido raumenų anatomija, jų jėga (vieni raumenys yra labai silpni, kiti – labai stiprūs, todėl ir judesių stiprumas turi skirtis) ir žinojimas, kurie raumenys silpnėja, o kurie spazmuoja (jiems taip pat reikalingi skirtingo pobūdžio judesiai).
Tačiau, kaip visa tai sužinoti ir dar pritaikyti praktiškai? Nenusigąskite, viskas yra paprasčiau, nei atrodo. Šiomis dienomis apstu mokomosios medžiagos: programėlės, vaizdo įrašai, pasidalinimai socialiniuose tinkluose, kursai, knygos. Nemaža informacijos dalis yra nemokama arba kainuoja palyginti nedaug. Teliks atsirinkti kokybiškus, išmanančių ir patyrusių specialistų pateikiamus patarimus.
Vienas svarbiausių dalykų atliekant savimasažą ir tikintis pozityvių rezultatų – reguliarumas, pastovumas ir nuoseklumas. Iš esmės tai kaip sportas, – rezultatų sulaukiame tik sportuodami reguliariai.
Pagalbinės priemonės
Savimasažui atlikti dažniausiai prireikia pagalbinių priemonių, be jūsų rankų, žinoma. Daugeliu atveju, ypač jei masažas ilgesnis, reikalinga bazė. Tai gali būti aliejus ar gelis, o kartais – serumas, kremas.
Savimasažo efektyvumą gali padidinti ir tam tikri įrankiai. Vienas tokių – Gua Sha. Tai masažuoklis veidui – iš rožinio kvarco, ametisto, nefrito pagaminta plokštelė.
Masažas su gua sha atpalaiduoja, gerina kraujotaką, skaistina odą, suteikia jai gyvybingumo, standumo, elastingumo, mažina patinimą, paakių zonos patamsėjimą ir raukšleles. Tad tai gali būti puikia, savimasažo poveikį sustiprinsiančia priemone.
Rašyti komentarą