Nedelsdami išmeskite: kokie daiktai į namus pritraukia neigiamą energiją? (7)

Kad namuose vyrautų gera energija, būtina nedelsiant atsikratyti „toksiškų“ daiktų. Kai kurie daiktai kaupia energiją, kuri gali būti neigiama. Užpildę namus nesėkmingais dekoro elementais, rizikuojate patekti į bėdą. Atsikratę nereikalingų dalykų iš karto pajusite pokyčius į gerąją pusę.

Dirbtinės gėlės

Šis objektas yra vienas pagrindinių energijos teršėjų. Esmė ta, kad dirbtinės gėlės reprezentuoja sustingusią energiją. Jos verčia daug galvoti apie praeitį ir neleidžia atsipalaiduoti bei suprasti esamą situaciją.

Kuo ilgiau dirbtinės gėlės bus jūsų erdvėje, tuo greičiau pamiršite realybę. Tokį daiktą reikia nedelsiant išmesti ir į jo vietą padėti žydintį augalą. Šviežias gėles geriausia laikyti prie pagrindinio įėjimo, kad jos galėtų kontroliuoti energijos srautą.

Sugedusi technika

Fengšui praktikoje elektroniniai prietaisai reiškia galią. Kai šie objektai sulūžta, jie automatiškai praranda savo galią ir teigiamą įtaką. Galiausiai sugedusių daiktų turėjimas namuose sukelia sveikatos problemų, santykių ir darbo sunkumų. Geriau palikite erdvę tuščią, o ne pripildytą sugedusiais televizoriais, skrudintuvais ir kitais įtaisais.

Vystantys augalai

Augalai gali duoti naudos tik tada, kai jie žydi. Priešingu atveju, vystantys augalai sukelia mieguistumą. Jei augalai nukentėjo dėl jūsų aplaidumo, geriau juos išmeskite ir įsigykite naują augalą.

Vaistai, kurių galiojimo laikas pasibaigęs

Tai taikoma ne tik vaistams, bet ir kosmetikai. Pirma, tokios medžiagos yra pavojingos sveikatai, antra, kenkia viso namo energijai. Jei turite pasibaigusių vaistų, galite jausti sunkumą ir negalėjimą atsipalaiduoti, apskritai tokiomis sąlygomis jums bus sunku atgauti jėgas. Taigi nedelsdami atsikratykite visų savo namuose esančių vaistų, kurių galiojimo laikas pasibaigęs.

Senas maistas šaldytuve

Pagal fengšui taisykles, maistas yra jūsų sugebėjimo duoti ir priimti meilę simbolis. Štai kodėl šaldytuvas, pilnas sugedusio maisto, įneša į jūsų santykius destruktyvios energijos. Nepatingėkite ir kas savaitę patikrinkite, ar šaldytuve nėra sugedusių produktų. Kai tik tai taps įpročiu ir jūsų šaldytuvas bus pripildytas šviežio maisto, pajusite vis didesnę santykių harmoniją ir lengvesnį jausmų reiškimą.

Buvusių partnerių nuotraukos

Net jei su savo buvusiuoju palaikote gerus santykius, tai nereiškia, kad jų nuotraukas reikia laikyti namuose. Tokios nuotraukos turi intensyvią energiją, kuri veikia jūsų pasąmonę. Tad geriau tokias nuotraukas pašalinti ir susikoncentruoti į esamus santykius ar ateitį.

Dirbtinės gėlės blogiau nei džiovintos
Aldonai Jolantai, 2021-12-06 09:41
Labai geras straipsnis. Ypac apie visokius sugedusius daigtus ir vaistus, nes tikrai daug zmoniu nesugeba ismest nereikalingu daigtu, vaistai stovi kartais net ir 15 metu, saldytuvuos pradaryti, bet nesunaudoti maisto produktai, visa tai tikrai nepriduoda geros energijos ir nepritraukia sekmes, o tik suteikia slogia nuotaika
!!!!, 2021-12-06 00:51
Truputį suklydo rašant apie dirbtines gėles...matomai turėtų būti kalba apie gyvas sudžiovintas gėles...
Aldona, 2021-12-05 06:04
Sidebar placeholder