Nepamirštami Naujieji metai: ekspertės patarimai, kaip puoštis ir sukurti šventę visai šeimai

(1)

Metams skaičiuojant paskutines dienas, vis dažniau susimąstome, kaip smagiai pasitikti 2024-uosius. Naujųjų metų šventė – puikus būdas pakiliai pradėti metus ir sukurti neišdildomus prisiminimus.

Nesvarbu, ar mėgstate ramius vakarus namuose, ar linksmus susibūrimus su draugais, renginių organizatorė Justina Matulevičienė turi idėjų kiekvienam skoniui.

O prekybos tinklo „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva primena, kad parduotuvėse galima rasti ne tik šventinių patiekalų ar dekoracijų, bet ir Naujųjų metų kaukių bei karnavalinių kostiumų.

Naujųjų metų spalvos

Renginių planuotoja Justina Matulevičienė pastebi, jog sutikdami Naujuosius metus žmonės linkę derintis prie tų metų laimingų spalvų, sėkmės simbolių. Tad dažnai atkreipia dėmesį ne tik į tai, kaip puoštis patiems, bet ir kokia turėtų būti namų aplinka. Taip norima pritraukti laimę bei sėkmę ateinantiems metams.

„Naujųjų metų dekoras turėtų būti parinktas pagal šventės vietos interjerą, o stalo detales galime taikyti pagal siūlomus simbolius bei spalvas. Šiais metais ant stalo galime dėti ryškių atspalvių dekoracijas.

Drąsiai naudokite bordo ar aukso atspalvius – tai klasikinės spalvos, kurios atrodys šventiškai, be to, atitinka šių metų spalvas“, – pataria J. Matulevičienė.

Pataria, kaip pasiruošti metų sutikimui

Dažnai Naujieji metai siejami su nauja pradžia ar švariu popieriaus lapu, tad siekiant pradėti naują etapą gyvenime, būtina sutvarkyti ne tik aplinką, bet ir savo mintis.

„Prieš organizuodami Naujųjų metų vakarėlį, sutvarkykite namus, atsikratykite nereikalingų daiktų, palikite tik sau patinkančius ir reikalingus.

Tai pasitarnaus ne tik jūsų fizinei aplinkai, bet ir emocinei gerovei, nes dažnai mus slegia seni, metų metus nenaudojami daiktai ar interjero detalės“, – sako renginių planuotoja.

Nors Naujieji metai dažnai siejami su didesne ir triukšmingesne puota, specialistė pataria  nebijoti ir mažesnių, bet ypatingų šventinių susitikimų su artimaisiais: „Tai gali būti ir šeimos išvyka į restoraną, draugų susitikimas su žaidimais bei pokalbiais arba tiesiog jaukus vakaras su iškilmingesne vakariene namuose. Svarbiausia – kurti gražus prisiminimus bei gerai praleisti laiką.“

Vis dėlto, net ir leidžiant laiką mažesniame rate J. Matulevičienė rekomenduoja sugalvoti vakarėlio temą: „Visiems jau nusibodę tiesiog susirinkti prie stalo, atsigerti kokteilių ir pavalgyti.

Tad rekomenduoju susigalvoti temą, kuri ir bus visos šventės akcentas. Galite kūrybiškai pasipuošti savo mėgstamo filmo ar serialo personažais, pasidaryti smagią fotosesiją – taip ne tik susikursite vakaro nuotaiką, bet ir laikas iki laikrodžiui mušant dvyliktą prabėgs nepastebimai.“

Pramogos suaugusiems bei vaikams

Prieš organizuojant bendras veiklas J. Matulevičienė rekomenduoja įsivertinti, kokia bus vakarėlio kompanija: ar joje yra vaikų, ar šventė vyks namuose, restorane ar sodyboje ir pagal turimą erdvę galvoti Naujametinio vakaro pramogas.

„Dabar itin populiaru žaisti žaidimą „Mafija“ – tai vienas iš vakaro veiklų variantų suaugusiems, jei turite stalą ir tam reikiamą erdvę. Taip pat galite užsisakyti papildomas pramogas ar galvosūkių dėžę.

Tuo tarpu mažiesiems šventės dalyviams Naujieji metai turi būti linksmi ir ryškus, tad leiskite vaikams pasipuošti ir pasidažyti blizgučiais, nupiešti savo 2024 metų svajones, pasiūlykite pasidaryti ateinančių metų pažadų sąrašą ir garsiai pristatyti.

Be to, nepamirškite inovatyvių žaidimų, kurie pasiekiami įvairiomis išmaniosiomis programėlėmis. Taip vaikai tikrai nenuobodžiaus ir sulauks šventės kulminacijos – vidurnakčio“, – rekomendacijomis dalijasi renginių organizatorė.

Žinoma, kad šventinio vakarėlio metu nepritrūktų šokių, svarbu nepamiršti ir geros muzikos: „Kaip Kalėdos neapsieina be jaukios kalėdinės muzikos, taip ir Naujieji metai negali būti pasitinkami be linksmų dainų.

Šios šventės metu muziką reikėtų rinktis pagal vakaro temą: tai galėtų būti net filmo, pagal kurį pasipuošėte, garso takelis.“

Siūlo šventinį asortimentą

Prekybos tinklo „Rimi“ komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva pastebi, jog pirkėjai prieš Naujuosius metus parduotuvių lentynose dairosi ne tik dovanų bei įvairių skanėstų, bet ir šventinių drabužių ar įvairių aksesuarų.

„Naujųjų metų vakarui papuošite pačius mažiausius šeimos narius – turime puošnių suknelių ir kostiumėlių.

Pirkėjų laukia pačios populiariausios nykštukų kepurės bei Kalėdų senelio kostiumai suaugusiems, taip pat kalėdinės kojinės, daugybė puošmenų, kurias galima panaudoti kuriant ar papildant detalėmis kostiumus vaikams: žvilgančių įvairiaspalvių girliandų, blizgučių, dirbtinio sniego, kaspinų ir juostelių“, – vardija O. Suchočeva ir primena nepamiršti įsigyti neatsiejamų Naujųjų metų sutiktuvių atributų – bengališkų ugnelių.

Ekspertė primena, kad dabar galima daugiau sau leisti šventėms, nes „Rimi“ – pigu: „Kiekvieną savaitę parduotuvėse taikomos vis naujos nuolaidos, taip pat verta pasitikrinti „Mano Rimi“ lojalumo programos teikiamus asmeninius pasiūlymus.

Visus pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros adresu www.rimi.lt, taip pat programėlėje telefone arba „Mano Rimi“ kortelių terminale parduotuvėse.“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder