Netyla kalbos, kad Putino meilužė Alina Kabajeva laukiasi

Vladimiras Putinas buvo šokiruotas, kai sužinojo, kad jo mylimoji gimnastė vėl nėščia, tvirtino šaltiniai.

Teigiama, kad 69 metų Rusijos lyderis nuo 2008 m. palaiko slaptus santykius su olimpinio aukso medalio laimėtoja 38 metų Alina Kabajeva, skelbia Dailymail.

Anksčiau buvo skelbiama, kad pora jau turi du bendrus vaikus, o V. Putinas viešai to nepripažino.

Dabar Rusijos naujienų kanalas „General SVR Telegram“, kuriam, kaip manoma, vadovauja buvęs Kremliaus žvalgybos pareigūnas, pareiškė, kad A. Kabajeva vėl nėščia.

Jame buvo teigiama: „V. Putinas sužinojo, kad jo meilužė vėl nėščia – ir, atrodo, tai nebuvo planuota.“

„Jau pranešėme, kad Rusijos prezidentas V. Putinas, pasak liudininkų, atrodė prislėgtas ir kiek nuošalus.“

„Tai suprantama, nes vakar V. Putinas sužinojo, kad jo ilgametė sugyventinė ir jo vaikų motina A. Kabajeva yra nėščia kitą, tiksliau, matyt, nepaprastą laiką.“

Tas pats naujienų kanalas anksčiau skelbė teiginius apie V. Putino sveikatos problemas, apie kurias taip pat buvo daug gandų Rusijoje.

Pasak šaltinio, siejamo su akušere, kuri buvo gimdymo metu, pirmasis V. Putino ir A. Kabajevos sūnus gimė slaptai Šveicarijoje esant didžiuliam saugumui 2015 m.

Antrasis sūnus gimė 2019 m. Maskvoje, rodo Šveicarijos laikraščio „Sonntagszeitung“ tyrimas.

Praėjusią savaitę dokumentas atskleidė, kad ES planuoja įvesti sankcijas A. Kabajevai už jos vaidmenį Kremliaus propagandoje.

A. Kabajeva papildė sąrašą asmenų, kuriems taikomas šeštasis priemonių prieš Rusiją, reaguojant į karą Ukrainoje, paketas, praėjusį mėnesį sovietų pergalę prieš nacizmą Antrajame pasauliniame kare palyginusi su V. Putino invazija.

Pasiūlyme A. Kabajeva nurodoma kaip Nacionalinės žiniasklaidos grupės, kontroliuojančiosios bendrovės, kuriai priklauso beveik visos pagrindinės Rusijos valstybinės žiniasklaidos, sudarančios V. Putino propagandos mašiną, direktorių tarybos pirmininkė.

Alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder