Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Ingrida Martinkėnaitė prisiminė grupės „69 danguje“ ankstesnį įvaizdį

Su grupėmis „69 danguje“ ir legendine „B‘Avarija“ užaugo net dvi kartos. Nors metai bėga, bet jų kūryba vis dar ant bangos. Tik kodėl vieni koncertuoja arenose, o kiti – pogrindyje? Apie skandalais, meilės romanais ir didžiuliais honorarais apipintą populiarumą pasakojo patys žinomiausių grupių atlikėjai.
 

Grupės „69 danguje“ prodiuseris Mantas Bžeskas be to, kad užsiėmė grupės vadyba buvo ir merginų grupės stilistas bei dizaineris.

Dailės akademiją baigęs vyras Lnk laidoje „KK2 penktadienis“ pasakojo sukūręs ne vieną išskirtinį įvaizdį: lateksiniai kostiumai, raudoni nagai, antrankiai, perukai, plunksnos.

Kvatodamos ir prisimindamos, ką teko užsivilkti, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Ingrida Martinkėnaitė neslėpė: „Visos Bžesko fantazijos buvo ant mūsų“.

„69 danguje“ apie Bžesko fantazijas:

Geidžiamiausių vaikinų grupe ilgą laiką vadinta „B‘Avarija“ prisiminė tuos laikus, kai be apsaugos negalėdavo prasibrauti pro gerbėjų minias.

Renginių vedėjas, dainininkas Juozas Liesis pasakojo, kad nuo gerbėjų tekdavo net slapstytis.

„Mane persekiodavo Klaipėdos senamiestyje.

Aš bėgau, nes jų bijojau.

Aš einu – jos eina, aš už kampo – jos už kampo, aš bėgu pasislepiu, jos pagauna mane...“.

Vis dėlto visi grupės nariai vieningai pritarė, kad daugiausiai dėmesio iš visų susilaukdavo dainininkas Vilius Tarasovas.

Jo gerbėjų fanklubas laukdavo namų kieme ir net bendraudavo su tėvais.

Tuo metu kompozitorius Deivydas Zvonkus, prisiminęs savo gerbėjas kuklinosi. „Nebuvau aš išvaizdus jaunuolis, tai gal viena kita girta parašydavo“.

 

Sidebar placeholder